ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» визначено переможців міської конференції «Печа-куча 2016»

17 червня 2016 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся фінальний захід «Тижня Знань» - міська конференція «Печа-куча 2016». Її учасниками стали 9 кращих спікерів локальних неформальних конференцій в форматі «Печа-куча», що пройшли в цьому році на підприємствах і в навчальних закладах міста: троє працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», троє працівників ПАТ «Північний ГЗК», студенти Криворізького економічного інституту, Донецького національного університету економіки і торгівлі та Інституту ділового адміністрірованія.Тема конкурсу - «А ти готовий до майбутнього?». Учасники, представивши презентацію з 20 слайдів, на кожен відводилося по 20 секунд, повинні були розповісти про те, що чекає кожного мешканця планети в далекому і недалекому майбутньому.

Після виступу всіх 9 учасників «Печі-купи» шляхом глядацького голосування були визначені кращі презентації та спікери. Третє місце з презентацією про валюту майбутнього зайняла Тетяна Латишева (Північний ГЗК), друге - студентка Інституту ділового адміністрування Катерина Байкалова, вона розповіла про медицину майбутнього. І перше місце у студента Донецького національного університету економіки і торгівлі Кирила Єременко за презентацію про комунікації майбутнього. Дипломи та пам'ятні подарунки призерам «Печі-купи» вручили заступник генерального директора з технічних питань ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мохан Бабу і заступник директора департаменту з персоналу (розвиток і навчання персоналу) Лариса Поліщук.

Мохан Бабу, заступник генерального директора з технічних питань ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Конкурс» Печа-куча »був організований вперше в Токіо в 2003 році. Це був студентський проект в області ІТ і програмного забезпечення. Далі він був розроблений для різних тем, і на сьогоднішній день «Печа-куча» проходить в 800 містах світу. Я пишаюся тим, що «Печа-куча» проходить і в Кривому Розі теж. У цьому році, вперше в історії підприємства, в нашій «Пече-купі», крім працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», беруть участь і колеги з інших підприємств, студенти вузів. Це показник того, що формат такого заходу стає все більш популярним. Я вдячний команді відділу з навчання і розвитку за організацію заходу в Кривому Розі. Тема конференції «Печа-куча» в цьому році дуже актуальна - «А ти готовий до майбутнього?». Всі учасники представили цікаві теми, доклали максимум зусиль для їх розкриття, представлена інформація дійсно змушує задуматися про майбутнє вже сьогодні».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).