ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Нещасний випадок зі смертельним наслідком в Гірському департаменті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

19 липня в шахтоуправлінні з підземного видобутку руди Гірського департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком c підземним прохідником.

Підземний прохідник спільно з кріпильником виконував транспортування гірської маси за допомогою електровоза К-14 №9. Під час подачі потягу (вагонами вперед), що складається з 9-ти вагонів під завантаження гірської маси з вібролюка, прохідник не зробив зупинку електровоза К-14 №9 та допустив зіткнення кабіною о вібролюк.
У момент зіткнення відбулося зміщення і деформація металоконструкції кабіни електровоза, в результаті чого працівник був затиснутий металоконструкціями кабіни до корпусу електровоза, отримавши травми несумісні з життям.
Тіло потерпілого було піднято працівниками державного спеціалізованого гірничорятувального загону на горизонт на денну поверхню. Після огляду місця події було встановлено, що під час руху електровоза потерпілий відхилився назад, при цьому в момент зіткнення частина тулуба потерпілого знаходилася за габаритами кабіни.

Випадок розслідується з залученням державних служб.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).