ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Коксохімічному виробництву ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - 80 років

2 серпня 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначає 80 років коксохімічному виробництву. Коксохімічне виробництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - це сучасний комплекс, в який входять вуглепідготовчий цех, коксовий цех №1, цех уловлювання, цех сіркоочищення. На виробництві ведеться переробка кам'яного вугілля і подальше отримання з них коксу, коксового газу та хімічних продуктів коксування. Найбільшим споживачем продукції коксохімічного виробництва є підрозділи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», у виробничому циклі якого використовуються продукти коксування - кокс, сірчана кислота і очищений коксовий газ.

У коксохімічному виробництві ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» триває реконструкція коксових батарей №5 і №6, в ході якої будуються нові батареї збільшеної потужності з об'ємом печі 35,8 куб. м. і впровадженням технології бездимного завантаження шихти. Це дозволить збільшити обсяги виробництва на коксохімічному виробництві і завдяки впровадженню сучасних технічних досягнень вирішити ряд екологічних завдань. При реконструкції передбачається виконання екологічних проектів, зокрема, будується установка безпилової видачі коксу із забезпеченням викидів не більше 50 мг / куб. м, а також ряд аспіраційних і вентиляційних установок. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснює заміну всіх мереж для підведення і відведення газу  і встановлює систему екологічного контролю і моніторингу навколишнього середовища. В результаті впровадження проекту реконструкції коксових батарей №№5, 6 очікується зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферу. Будівництво проходить в два етапи. На першому етапі вводиться в експлуатацію коксову батарею №6, а на другому - коксову батарею № 5. Зараз коксову батарею №6 вже поставлена на сушку і розігрів. Планована дата її пуску - 4 квартал 2016 р. Введення в експлуатацію коксової батареї № 5 намічено на 2018 р.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).