ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримали нагороди до Дня будівельника

14 серпня в Україні відзначили День будівельника. На честь професійного свята Конфедерація будівельників України нагородила чотирьох співробітників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» орденом «За розбудову України». Нагороду отримали:

* Сергій Семенов - керівник проектів і програм департаменту інвестицій та інжинірингу;
* Костянтин Квашин - керівник проектів і програм департаменту інвестицій та інжинірингу;
* Луїс Херувим - заступник директора департаменту інвестицій і інжинірингу з будівництва;
* Євген Чумаченко - регіональний менеджер зі збуту адміністрації з маркетингу та збуту.
Конфедерація будівельників України таким чином оцінила їх внесок в реалізацію масштабних інвестиційних проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і просування продукції підприємства для будівництва.

В даний час не дивлячись на складну ситуацію на ринку металопродукції і в Україні підприємство продовжує масштабну інвестиційну програму по реалізації ряду проектів загальною вартістю 1,2 млрд доларів. Проекти спрямовані на модернізацію виробництва, зниження собівартості продукції, підвищення її конкурентоспроможності, поліпшення екологічної ситуації. У 2015 р. успішно була запущена ДП-6 після реконструкції, зараз тривають роботи по проектам реконструкції конвертерного цеху з заміною газовідвідних трактів і спорудженням нових газоочисних установок за конвертерами №№ 4-6, реконструкції коксової батареї №5 та 6, на доменній печі №9 успішно впроваджена технологія вдування пиловугільного палива, тривають роботи з реконструкції в агломераційному цеху №2.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).