ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» чекає вас на інноваційному форумі 2016 «Інвестиції в майбутнє»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» чекає вас на інноваційному форумі 2016 «Інвестиції в майбутнє»

У сучасному, мінливому світі все чіткіше проявляється потреба в інноваційному розвитку та пошуку альтернативних рішень як в технології, бізнесі, так і в галузі управління знаннями та залучення талантів. Якщо у вас є ідеї або вже впроваджені проекти, і ви хочете поділитися своїми досягненнями - ми вас чекаємо на інноваційному форумі 2016 «Інвестиції в майбутнє», який відбудеться в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 24 і 25 листопада. Ця подія міжрегіонального та міжнародного характеру, націлена на пошук і обмін ідеями і практиками інноваційного розвитку в області економіки, технології і виробництва.

Мета форуму 2016 - це обмін кращими ідеями і практиками для забезпечення інноваційного розвитку сталеплавильної і гірничодобувної галузі; розвиток культури безперервних поліпшень, пошук рішень проблемних, для підприємства, питань в рамках підтримки Action 2020; розширення професійної мережі співпраці з іншими підприємствами та університетами. Даний форум дозволяє помітити висококваліфікованих фахівців, які вже зараз рухають виробництво і трансформують майбутнє сталі.

Інноваційний форум 2016 складатиметься з чотирьох етапів:

1-й етап - навчання для всіх бажаючих взяти участь у форумі;
2-й етап - вибір теми учасниками;
3-й етап - закріплення учасників за висококваліфікованими наставниками;
4-й етап - презентація проектів перед комісією.

Прослуховування проектів буде здійснюватись за трьома напрямками: оптимізація всіх видів витрат; підвищення надійності обладнання; підвищення ефективності процесів.

Учасниками інноваційного форуму можуть бути всі співробітники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» незалежно від віку та займаної посади. Крім того, в форумі можуть брати участь працівники підприємств ГМК України і країн СНД, студенти та випускники вищих навчальних закладів України. І, що важливо, з доповіддю на форумі можуть виступати як одна людина, так і проектна команда (до 5 осіб).

Переможці та учасники форуму серед співробітників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» мають шанс потрапити до списку талантів підприємства, які в свою чергу формують кадровий резерв на керівні позиції.

Компанія АрселорМіттал зацікавлена в розвитку власних співробітніків. Інноваційний форум - це відмінна можливість заявити про себе на рівні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та реалізувати ідеї, что підвіщують цінність всього підприємства.

Детальну інформацію про умови участі в інноваційному форумі, вимоги до проектів та критерії їх оцінювання ви можете дізнатіся на сайті в розділі «Кар'єра» - «Інноваційний форум-2016».




2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).