ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

За підтримки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся міський фестиваль «Почуй мене» для людей з вадами слуху та глухих людей

25 вересня 2016 р. в Кривому Розі за підтримки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся фестиваль під назвою «Почуй мене», що проводиться в рамках соціального проекту підтримки людей з вадами слуху та глухих людей. Фестиваль був присвячений Міжнародному дню глухих людей, який відзначається щорічно в останню неділю вересня. Фестиваль направлений на те, щоб ті, хто говорять і чують, змогли побачити та почути глухих – таких самих членів суспільства, які вміють спілкуватися, як за допомогою міміки, так і мови жестів.

У Кривому Розі фестиваль проводиться другий рік, і на цей раз досяг значимих масштабів. На цей раз фестиваль об'єднав більше тисячі людей з вадами слуху, причому не лише з Кривого Рогу, але також гостей з Дніпра, Каменського (колишній Дніпродзержинськ), Кропивницького (колишній Кіровоград). Приїжджі познайомилися з особливостями Кривого Рогу, експозицією літаків, яка є зараз учбовою базою Криворізького коледжу Національного авіаційного університету, оцінили масштаби кар'єрів, де здійснюється видобуток руди. З гостями працювали професійні екскурсоводи, а переклад на мову жестів забезпечили професійні перекладачі.

Основні події фестивалю відбувалися в міському парку ім. Мершавцева, де були організовані спеціальні локації за інтересами. Гості фестивалю мали можливість придбати різноманітні handmade-прикраси та сувеніри, освоїти мову жестів на майстер-класі для початківців, випити кави, отримавши її безкоштовно в тому випадку, якщо замовлення було здійснено за допомогою мови жестів. В роботі була ігрова зона для дітей, де вони могли пограти в рухливі та інтелектуальні ігри, прикрасити свої обличчя забавними малюнками або маскою за допомогою аквагриму. Особливий інтерес викликав виступ спортсменів воркаута, серед яких були і люди з вадами слуху. Родзинкою фестивалю став концерт, підготовлений силами самодіяльних колективів, в яких свою творчість демонстрували люди з вадами слуху та глухі. У програмі концерту були іскрометні танці, сценки, клоунади та, звичайно ж, пісні, що виконуються під музику за допомогою мови жестів. Активісти громадських організацій, які допомагають людям з вадами слуху, впевнені, що зовсім скоро мову жестів, як одну з форм комунікацій, знатимуть багато з нас, у тому числі й поліцейські, лікарі, вчителі, працівники екстрених і соціальних служб.

Іван Качалов, представник громадської організації «Інститут управління знаннями»: «Місцеві мешканці та гості Кривого Рогу в захваті від екскурсії промисловим Кривбасом, адже більшість людей ніколи не бували в кар'єрах і не бачили, з чого починається народження сталі. Хочеться виразити особливу вдячність ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за підтримку в проведенні фестивалю. Причому підтримка була не лише матеріальною, підприємством були запропоновані безліч ідей з проведення фестивалю. Всі учасники концертної програми отримали пам'ятні подарунки та сувеніри від компанії АрселорМіттал».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).