ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Звернення Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжита Калона з приводу Тижня обізнаності про шахрайство, що проходить в компанії АрселорМіттал

З 14 по 20 листопада 2016 р. в компанії АрселорМіттал проходить Тиждень обізнаності про шахрайство, що проводиться щорічно за підтримки Міжнародної асоціації сертифікованих фахівців з розслідування випадків шахрайства. Таким чином керівництво АрселорМіттал закликає всіх бути небайдужими до прояву будь-яких шахрайських або протизаконних дій в структурних підрозділах компанії.

Компанія АрселорМіттал завжди мала чітку позицію по відношенню до шахрайства і залишається нетерпимою до здійснення або приховування будь-яких випадків шахрайства. Будь-який, навіть найнезначніший інцидент, пов'язаний з корупцією та шахрайством, може швидко зруйнувати репутацію будь-якої компанії та привести до великих штрафів і збитків.

Для більш успішної та ефективної роботи компанія продовжує інвестувати в модернізацію ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ми підтримуємо шлях реформ і боротьби з корупцією, які відбуваються в Україні. Як Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» я залишаюся прихильним до цього підприємства в Кривому Розі і бачу, які позитивні зміни сталися тут за останні роки. Ми й надалі направлятимемо всі зусилля на боротьбу з корупцією та шахрайством. Адже будь-який випадок шахрайства не лише збільшує наші збитки і негативно впливає на успішну роботу підприємства, на виконання бізнес-планів, але й ставить під загрозу подальшу модернізацію підприємства та відбивається на репутації компанії в цілому.

За статистикою, найчастіше шахрайські схеми в бізнесі викривалися саме завдяки повідомленням від чесних і небайдужих людей. І чим раніше така інформація стане відомою, тим менше шкоди буде заподіяно компанії. Про будь-які підозри щодо шахрайських або корупційних дій з боку керівника, співробітника компанії, постачальника, підрядної організації важливо повідомляти. Кожен з нас має зобов'язання перед компанією, своєю країною, своєю сім'єю, тому майбутнє без корупції залежить лише від нас самих. Наша компанія зі свого боку зобов'язується проводити об'єктивне розслідування кожного випадку і вживати найсерйозніших заходів відносно порушників - аж до їхнього звільнення та кримінального переслідування.

Ми гарантуємо конфіденційність і анонімність усіх повідомлень, що надходять на «гарячу лінію» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Особисті дані людини, яка повідомляє про порушення, залишаються невідомі до того часу, поки вона сама не захоче їх повідомити. Компанія АрселорМіттал гарантує повну конфіденційність і всі необхідні заходи з захисту людей, які повідомляють про шахрайські або корупційні дії.

Телефон «гарячої лінії»: +38 (056) 499-33-99
Адреса електронної пошти: Hotmail.KRR@arcelormittal.com
Веб-сайт: ARCELORMITTAL.ALERTLINE.EU
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).