ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У цеху блюмінг ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» введений в експлуатацію новий пратценкран

У цеху блюмінг ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» введений в експлуатацію новий пратценкран. Вантажопідйомність крана - 16 тонн. Його завдання - швидке переміщення, складування і відвантаження заготовок. Для машиністів крана створені комфортні умови роботи. Кабіна зроблена з шести шарів базальтового картону і захищена знизу захисним екраном, щоб уникнути підвищення температури всередині. Є кондиціонер, що забезпечує комфортну температуру. Встановлено зручне антивібраційне крісло, регульоване по висоті. Ще один плюс - поліпшений огляд з кабіни. В даний час новий кран успішно пройшов всі випробування і включився в роботу.

Сергій Нерода, заступник директора прокатного департаменту з реконструкції та перспективного розвитку: «Введення в експлуатацію пратценкрана №41 дуже важливо з точки зору забезпечення своєчасного відвантаження заготовок як внутрішнім споживачам - станам сортопрокатних цехів, які виробляють з неї готовий прокат, так і зовнішнім замовникам. І це не єдиний крок за програмою заміни такого обладнання. Нещодавно ми ввели в експлуатацію новий пратценкран №29, а в планах на 2017 рік запланована заміна ще одного крана. Таке обладнання досить дороге, але якщо на карту поставлено надійність роботи блюмінга, а значить, і всього підприємства, то витрати цілком виправдані».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).