ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В аглоцеху металургійного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» капітально відремонтована агломашина №3

В  аглоцеху металургійного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» після капітального ремонту із заміною газоочисного обладнання до роботи приступила агломашина №3 проектною потужністю 80 тонн агломерату на годину. В ході капітального ремонту відремонтовано безпосередньо сама агломераційна машина, її робоча і холоста частини, а також замінені бункера шихти і повернення, живильник шихти, барабанний змішувач, комплекс спікальних візків, а їх на агломашин 70. У розвантажувальної частини відремонтували металоконструкції, футеровочні плити, перекидний жолоб. Замінено редуктори, палети агломашини, два радіуса - напрямні, по яких рухаються спекательні візки.

Велику увагу приділено екологічній складовій агломашини, адже виробництво агломерату не обходиться без газо- та пилоочисного процесів. Капремонт агломашини також дозволив оновити її вакуум-камери, газоходи, а також в повному обсязі замінити мультициклон - ефективну систему газоочистки, яка вловлює, осаджує і збирає пил. Замінений і ексгаустер - потужний вентилятор, який створює розрядження, необхідне для спікання якісного залізорудної сировини для доменних печей - агломерату, а також шиберна засувка ексгаустера. Це дозволило істотно зменшити викиди шкідливих речовин і допомогло поліпшити умови роботи людей, які трудяться в ексгаустерной відділенні.

Сергій Сенькін, в.о. начальника агломераційного цеху металургійного виробництва: «Періодичність капремонту подібних агрегатів на підприємстві становить п'ять років. У цей ремонт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало 22 852 тис. грн. Ремонт дозволив оновити працездатність агломераційної машини, попередити її зупинки на позаплановий ремонт, а також сприяв поліпшенню екологічної обстановки і умов роботи людей».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).