ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомляє про збір заявок на участь в програмі «Майбутні лідери в постачанні»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомляє про збір заявок на участь в програмі «Майбутні лідери в постачанні», спрямованої на пошук і розвиток талановитої молоді. Програма передбачає професійне зростання та розвиток її учасників, які бажають побудувати кар'єру в галузі постачання та пов'язати свою професійну діяльність з компанією АрселорМіттал.

Основним завданням програми є розвиток експертів в галузі постачання для подальшого розвитку цього стратегічного напрямку. Фахівці знайомляться зі структурою підприємства, його діяльністю і роботою глобальної служби постачання корпорації АрселорМіттал.

Умови для участі в програмі:
• вища освіта (економіка, менеджмент або технічна);
• рівень англійської мови не нижче intermediate;
• прагнення до постійного розвитку та вдосконалення;
• високий рівень особистісної мотивації, цілеспрямованість і орієнтація на досягнення результатів, мобільність.

Кандидатам, що відповідають всім вищевказаним критеріям та бажають узяти участь в програмі, необхідно до 30 листопада 2016 р. направити резюме та супровідний лист (заповнені російською та англійською мовами) на електронну адресу: amkr.recruitment@arcelormittal.com з позначкою в темі «Майбутні лідери в постачанні».

Детальніше про програму тут.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).