ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - партнер дитячого спортивно-розважального фестивалю «Повір у себе»

30 листопада 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виступило спонсором спортивно-розважального фестивалю «Повір у себе», в якому беруть участь діти з особливими потребами. У Саксаганському районі Кривого Рогу цей фестиваль став традиційним, він проводиться напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. Цього року фестиваль відбувся в спортивному залі Криворізького природничо-наукового ліцею та об'єднав 40 дітей з особливими потребами.

Більшу частину свого життя ці діти проводять вдома, оскільки знаходяться на індивідуальному навчанні, а також в медичних установах, де проводиться їхнє лікування. Фестиваль став для них можливістю придбати нових друзів, поспілкуватися, а також отримати подарунки, які цього року для них підготувало ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Кожна дитина отримала сувенірну продукцію з символікою АрселорМіттал і електронні планшети. Для дітей планшети стануть справжніми помічниками в навчанні, в спілкуванні у соціальних мережах і в загальному розвитку. Про те, щоб свято для дітвори було смачним, поклопоталися партнери підприємства - працівники підрядної організації «Управління громадського харчування та торгівлі», забезпечивши бутерброди, фрукти, соки, цукерки та іншу смакоту.

Олег Шаповал, начальник відділу обліку запасів і витрат виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Волонтерство – найважливіша складова корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Особливе відношення – до дітей, адже вони – наше майбутнє, тому ми сприяємо їхньому навчанню та розвитку. Планшети є сучасними засобами зв'язку і здобуття інформації, вони розширять кордон спілкування, оскільки багато хто з цих дітей змушений більшу частину часу проводити вдома. Ми з радістю хочемо розширити їхню картину світу».

Для дітей була підготовлена велика розважальна програма за участю творчих і спортивних колективів Саксаганського району та міста. Те, що у цих дітей величезний потенціал, – довели естафети, які спеціально були підготовлені організаторами фестивалю. У них брали участь усі діти, навіть ті, яким через їхні фізичні можливості важко пересуватися. Із слів учасників, для них велика перемога складається з маленьких, хай незначних на перший погляд, але все таки перемог над собою.

Ігор Криворотній, заступник голови Саксаганського районної у місті ради: «Співпраця громадськості з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» дуже важлива для розвитку міста, медичних, учбових та інших установ. Особливо важливо, що підприємство піклується про дітей з обмеженими можливостями. Сьогодні ми загальними зусиллями подарували дітям свято, і, можливо, це свято стане для них новою точкою відліку в їхньому пізнанні світу. Завдяки планшетам, які кожній дитині подарувало підприємство, у них буде прекрасна можливість онлайн-навчання, більш якісного вивчення іноземних мов та інших наук».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).