ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон нагороджений за підтримку в зміцненні обороноздатності України

У листопаді 2016 р. Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон нагороджений подякою від генерал-майора Збройних Сил України Миколи Шевцова за підтримку в зміцненні обороноздатності України.

У 2014 р. з початком антитерористичної операції на сході України за ініціативою Парамжита Калона був заснований Благодійний фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для підтримки родин працівників підприємства, загиблих або поранених під час бойових дій на сході України. Пожертвувати кошти до Благодійного Фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть як працівники підприємства, так і співробітники компанії АрселорМіттал по всьому світу, а також усі бажаючі в Україні і за кордоном.

В рамках мобілізації було призвано понад 570 працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Для всіх захисників підприємство придбало необхідне обмундирування на суму 4,6 млн грн.

Наразі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує сприяти зміцненню обороноздатності України. Керівництво підприємства в чергове відгукнулося на запит волонтерів щодо надання металевих контейнерів. Контейнери використовуватимуться для покращення побутових умов військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО. Бійці переобладнали металеві контейнери в приміщення під їдальню та санітарні блоки (душові). Такі комплекси особливо необхідні в умовах зимового часу і істотного зниження температури. Контейнери будуть утеплені спеціальними матеріалами та обладнані всіма необхідними комунікаціями.

Раніше в 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало 11 тонн сталевої смуги та півтори тонни куточка загальною вартістю 197 тис. грн. на конкретні потреби військової частини А 3283. 1 000 тонн доменного шлаку та 2 тонни арматури було виділено військовій частині А 1823, що базується в районі розміщення 17-ої окремої танкової бригади. База частини оновлюється, і підприємство допомогло воїнам будматеріалами та арматурою.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).