ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

День Етики і Комплаенс 2016: Бізнес і права людини

Щороку 10 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день прав людини. Саме в цей день в 1948 році Генеральна асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Даний документ став відповіддю Об'єднаних націй на звірства режимів часів Другої світової війни.

Цього року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначає День Етики і Комплаенс напередодні Міжнародного дня прав людини і присвячує його даній темі. Про свої напрацювання в сфері захисту прав людини працівникам підприємства розповіли регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради в Дніпропетровській області Тетяна Кокшарова і представник корпоративного офісу АрселорМіттал, керівник функції КСВ Раджендран Мандампарамбіл.

Компанія АрселорМіттал завжди приділяла особливу увагу дотриманню прав людини при веденні бізнесу. Як учасник Глобального договору ООН (з 2003 р. як Арселор, а з 2007 р. як АрселорМіттал), компанія взяла на себе зобов'язання дотримуватися і просувати в рамках своєї діяльності основоположні цінності в області прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища та протидії корупції . У 2010 році дане зобов'язання було закріплено в Політиці з прав людини компанії АрселорМіттал.

Розуміючи важливість проведення в Україні відповідних реформ, а також впровадження європейських стандартів в сферах відповідального ведення бізнесу та захисту прав людини, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» займає проактивну позицію в даному напрямку. Так, в рамках Дня Етики і Комплаенс 2013 досвідом впровадження положень Глобального договору ООН в Україні з працівниками підприємства поділилася Анна Данилюк, координатор мережі Глобального договору ООН в Україні. А в грудні 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» взяло участь у зустрічі представників приватних і державних компаній під назвою «Бізнес і права людини: глобальне та українське вимірювання», яка проводилась Міністерством закордонних справ України та представництвом ООН в Україні на Всеукраїнському тижні права.

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» регулярно проводиться обов'язкове навчання працівників принципам поваги і правилам захисту прав людини на робочому місці і в місцевих громадах. Навчання проходить раз на три роки в очній або електронній формі. Тільки в 2016 р. навчання в сфері прав людини пройшли близько 5000 чоловік.

На підприємстві діє «гаряча лінія» внутрішніх комунікацій - 92-888, за номером якої можна повідомити про будь-які побоювання щодо можливих випадків порушень в області прав людини. Якщо повідомлення не було анонімним, людина, що звернулась, отримує відповідь, що інформують її про результати розгляду повідомлення і про те, які було вжиті заходе для усунення виявлених порушень.

Потрібно також відзначити, що зусилля ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з впровадження міжнародних стандартів ведення бізнесу не обмежуються роботою з власним персоналом. Наші принципи відповідального сорсингу об'єднують аспекти охорони праці та виробничої безпеки, бізнес-етики, захисту навколишнього середовища і, звичайно ж, прав людини. Підприємство дуже ретельно підходить до вибору постачальників товарів і послуг, проводить попередню комплексну перевірку потенційних ділових партнерів і утримується від співпраці з компаніями, що припускаються порушень в області прав людини.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Бізнес-лідери повинні поважати і забезпечувати захист прав людини. Компанія АрселорМіттал зобов'язується забезпечити робоче середовище, вільне від будь-якої форми утисків і дискримінації, забезпечити справедливе та достойне відношення до кожного, оскільки це правильне рішення».

Ірина Михайлова,
начальник відділу контролю за дотриманням законодавства та корпоративних стандартів: «Ми готові боротися з порушеннями в області прав людини в будь-яких їх видах і проявах. Наш відділ має для цього всі необхідні знання, навички й ресурси. Але, безумовно, ми дуже потребуємо допомоги трудового колективу. Хочу ще раз звернутися до працівників з проханням не замовчувати і не приховувати факти скоєння таких порушень. Не залишайтеся байдужими, давайте разом зробимо наше підприємство ще краще».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).