ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зустрічає Новий рік з новою продукцією для свого найбільшого споживача

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розроблена і впроваджена у виробництво нова технологія розливання на МБЛЗ високовуглецевої сталі марки 85 для виробництва катанки з вмістом вуглецю 0,82-0,89 на МПС-250/150-6 згідно до дослідного замовлення (110 тонн). Замовник - найбільший споживач високовуглецевої катанки та ключовий покупець катанки виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - Одеське підприємство ПрАТ «Стальканат».

Саме така катанка потрібна для проведення пусконалагоджувальних робіт нового комплексу обладнання ПрАТ «Стальканат», призначеного для виробництва арматурних пасм. Новий комплекс наших партнерів складається з волочильного стану, канатної машини і сучасного лабораторного комплексу. Нова катанка нашого підприємства відповідає ДСТУ 3683-98 (з великим переліком додаткових вимог). Вона успішно пройшла випробування і отримала відмінні відгуки від споживача.

Заступник генерального директора з маркетингу та збуту Анастасія Татарульєва: «Розробка і просування на ринок нової продукції - для ПАТ« АрселорМіттал Кривий Ріг» це завжди трудомісткий, кропіткий, але важливий і цікавий процес. До нього залучаються практично всі служби підприємства, завдання яких ретельно і з усією відповідальністю підійти до вирішення поставленого завдання на всіх етапах процесу: від розробки впровадження технологій до реалізації продукції кінцевому споживачеві. Схвальні відгуки про нашу продукцію від наших клієнтів - це найкраща нагорода за таку працю, адже наша мета - індивідуальний і дуже уважний підхід до кожного клієнта і до кожного замовлення».

Генеральний директор ПрАТ «Стальканат» Сергій Лавриненко: «Цей вид катанки розроблявся винятково на замовлення нашого заводу. З огляду на те, що її виробництво є новим для обох підприємств, колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оперативно і з великою відповідальністю підійшов до виготовлення катанки невеликими партіями. Переробка перших 10 тонн катанки вже дала гарні результати. Проектна потужність комплексу на першому етапі складатиме 800 тонн пасом на місяць зі збільшенням в найближчі півтора року до 1600 тонн пасом на місяць. Колектив заводу «Стальканат» висловлює щиру вдячність нашим партнерам з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за високий професіоналізм! Бажаємо, щоб Новий 2017-й рік був для вашого підприємства багатий на цікаві, складні завдання, кожне з яких буде успішно вирішено».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).