ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - лідер року в автоматизації та інформаційних технологіях

Асоціація підприємств промислової автоматизації України (АППАУ), підводячи підсумки 2016 р., назвала ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» переможцем в номінаціях «Лідер року» та «Інноватори 4.0» у сфері автоматизації та інформаційних технологій. АППАУ відзначила важливу роль підприємства у підтримці руху «Індустрія 4.0 в Україні», куди увійшли також українські філії таких світових брендів, як Siemens, Schneider Electric, Hewlett Packard та інші. Мета руху амбітна – цифрова трансформація країни, що дозволить створити абсолютно нову економічну модель і вивести Україну в розряд світових промислових лідерів.

Максим Романов, директор департаменту автоматизації технологічних процесів  ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Це досягнення є результатом роботи всього колективу нашого департаменту. Ми детально вивчили провідні світові стандарти з автоматизації, та переконали підрядників, які постачають на наше підприємство обладнання, технології та програмне забезпечення, працювати з нами, чітко дотримуючись даних стандартів. Це підвищить якість автоматизації в цехах підприємства та виключить витрати на введення нових локальних систем в загальну систему підприємства. Нашим шляхом тепер йдуть і інші підприємства, що позитивно позначиться на якості автоматизації і відповідно, виробничих процесів. Приємно усвідомлювати, що саме ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало імпульс цим покращенням, а наші «Хакатони» - конкурси проектів в області автоматизації, по суті, дали поштовх руху Індустрія 4.0 в Україні».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).