ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» нагородило переможців новорічних конкурсів серед дитячих учбових установ Саксаганського району Кривого Рогу

За підтримки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Саксаганська районна у місті рада провела новорічні конкурси серед дитячих учбових установ району. Представники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» узяли участь в роботі журі конкурсних програм і в церемонії нагородження 10-ти дитячих учбових установ-переможців. Підприємство придбало призи для нагородження – спортивний інвентар (волейбольні сітки та м'ячі) для п'яти шкіл району, а також акустичні системи для трьох позашкільних учбових установ і двох дитячих садків.

Саксаганська районна у місті рада в період зимових канікул організувала серед учбових, позашкільних і дитячих установ районні конкурси в п'яти номінаціях, щоб визначити найкращі:
* новорічне оформлення установи;
* розважально-ігрову програму для дітей;
* відеоролик-поздоровлення для мешканців міста;
* розважально-ігрову програму в ялинковому містечку;
* новорічну або різдвяну листівкукнижку.

19 січня 2017 р. в Палаці культури «Мистецький» відбувся «Новорічний парад досягнень», під час якого було оголошено переможців конкурсних програм. На святі були присутні керівники та педагоги учбових закладів Саксаганського району, учні та батьки, представники органів місцевого самоврядування, міського інноваційно-методичного центру та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Ірина Футрук, заступник директора з персоналу (організація соціальної діяльності) ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг, найбільше гірничо-металургійне підприємство України, продовжує соціальне партнерство з місцевими громадами у Кривому Розі. Ми щиро раді надати підтримку школам і дитячим садкам Саксаганського району в рамках міського фестивалю «Новорічні дива», який в результаті приніс важливі подарунки переможцям конкурсних програм. Серед учнів цих учбових установ – діти працівників нашого підприємства, оскільки у Кривому Розі кожна родина в тій чи іншій мірі пов'язана з роботою металургійного комбінату. Як відповідальний бізнес, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і надалі забезпечуватиме реалізацію конкретних соціальних проектів у місті, піклуватиметься про комфорт і благополуччя його мешканців».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).