ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Підсумки роботи Університету АрселорМіттал в Україні в 2016 р.

Університет АрселорМіттал в Україні є одним з представництв корпоративного Університету АрселорМіттал (Люксембург) разом з філіями в Іспанії, Канаді, Південній Африці, Чехії та Казахстані. Університет АрселорМіттал в Україні пропонує працівникам підприємства та підрядних організацій навчальні заходи та об'єднує:
• 27 аудиторій загальною пропускною спроможністю до 700 осіб в день;
• тренінг-центр з навчання безпечному виконанню робіт з 4 аудиторіями та набором з 4 тренажерів-симуляторів для опрацювання теоретичних і практичних навиків роботи у виробничих умовах;
• 2 комп'ютерних класи, розрахованих на 27 робочих місць.

Університет АрселорМіттал в Україні пропонує програми 8-ми функціональних Академій, можливості онлайн-академії та Учбового центру робочих професій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У 2016 р. в Університеті АрселорМіттал в Україні проведено близько 3 тисяч навчальних заходів, в яких взяли участь понад 31 тисячі чоловік. Крім того, в структурних підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пройшли практику 983 студенти вузів і 456 учнів професійних ліцеїв.

Основні напрямки роботи Університету АрселорМіттал в Україні:
• безпека праці (навчання працівників, відповідальних за безпечне виконання робіт, проведення тренінгів з охорони праці «Сміливе лідерство», навчання керівників і фахівців з курсу охорони праці та надання першої долікарської допомоги);
• безперервні покращення (виробництво світового класу (WCM), програма підвищення надійності обладнання, сертифікація фахівців, продукції та процесів за міжнародними стандартами ISO);
• розвиток професійних знань і навичок (сертифікація, переатестація експертів з різних напрямків, перепідготовка працівників, опанування другої професії, виробничо-технічні курси);
• розвиток управлінських знань і навичок (проведення тренінгів, бізнес-симуляцій, воркшопів, презентацій, семінарів, корпоративні проекти «Еверест», «Майбутні фінансові лідери», «Майбутні лідери постачання», «Школа майстрів», «Школа внутрішніх тренерів»);
• комп'ютерна грамотність (SAP Plant Maintenance, SAP Learning Solution, Microsoft Office);
• соціальна відповідальність (освітні проекти з недержавними навчальними організаціями, практика студентів, стажування для викладачів технікумів і вузів, дитячі школи «SmartStart English with ArcelorMittal» і  «SmartStart IT with ArcelorMittal»).

У 2016 навчальному році в школі «SmartStart IT with ArcelorMittal» займалося 377 дітей від 9 років до 16 років. За підсумками відбору діти розподілені за трьома категоріями: молодша (9-11 років), середня (12-14 років) і старша (15-16 років) групи. Програма навчання в «SmartStart IT with ArcelorMittal» спеціально адаптована під кожну вікову групу дітей. За два роки роботи школи «SmartStart IT with ArcelorMittal» майже 700 дітей працівників підприємства дістали можливість безкоштовно розширити свої знання у сфері інформаційних технологій.

У 2016 р. англійську мову вивчали 671 дитина працівників підприємства, а за два роки роботи школи тут навчалося понад однієї тисячі дітей. Володіння англійською – міжнародною мовою – дає можливість дітям вільно отримувати інформацію про світові культурні та наукові досягнення, навчатися за кордоном і в майбутньому мати шанс зробити кар'єру в міжнародних компаніях. За результатами профільних співбесід усі учні розділені на компактні групи за віком – 6-7, 8-10, 11-13 і 14-16 років. Кожна група складається з 10-12 дітей, що дозволяє проводити навчання ефективніше, ніж в звичайному шкільному класі. Заняття для дітей проходять двічі на тиждень в Університеті АрселорМіттал в Україні.

Освоювати англійську мову дітям допомагають висококваліфіковані педагоги, ефективні методики навчання, а також носії мови, яких запрошують на щомісячні розмовні клуби. Літом 2016 р. вивчати англійську мову мали можливість не лише учні «SmartStart English with ArcelorMittal», а також діти працівників підприємства, які відпочивали в дитячому оздоровчому таборі «Вітрило», де в спеціальних гуртках було організовано навчання для усіх бажаючих.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).