ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Промислові підприємства працюють над покращенням стану водного басейну Кривбасу

5 квітня 2017 р. на базі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в рамках Програми сприяння Зеленій модернізації української економіки, що реалізовується Німецьким товариством міжнародної співпраці «GIZ», відбулась зустріч з формування стратегічних підходів з покращення екосистеми басейну річки Інгулець. Основною метою інформаційної зустрічі став підбір ефективних технологій і підготовка техніко-економічного обґрунтування їхнього впровадження для зниження рівня природного та техногенного забруднення високомінералізованих шахтних, кар'єрних і дренажних вод перед скиданням їх у водні об'єкти.

Представники промислових підприємств міста: КЖРК, ПрАТ «ЦГЗК», ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також Дніпропетровської обласної ради, Федерації організації працедавців Дніпропетровщини, екологічних організацій, управління екології Криворізького міськвиконкому, фахівці проектної команди компанії DMT Consulting обговорювали можливості вирішення актуальної для міста проблеми – зниження промислового навантаження на водні басейни Кривбасу. Щорічно Криворізький залізорудний басейн утилізує до 12 млн кубометрів шахтних вод.

Соціально відповідальні підприємства, в числі яких ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», намагаються мінімізувати промисловий вплив на водні ресурси регіону. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» частину відкачуваних шахтних вод залучає до технологічного процесу для зрошування забоїв, під час проведення гірничих робіт в шахтах, для знепилювання технологічних доріг, при цьому повною мірою фінансуючи витрати з промивання та розбавлення шахтних вод.

Володимир Теслюк, в.о. заступника генерального директора з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми ради спільній роботі з Німецьким товариством міжнародної співпраці. Узявши на себе значні інвестиційні зобов'язання, ми несемо відповідальність за їх виконання, в тому числі працюємо над покращенням навколишнього середовища у Кривому Розі та в регіоні в цілому, постійно інвестуючи в екологічні проекти. У 2016 р. на виконання природоохоронних заходів компанія інвестувала близько 475 мільйонів гривень».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).