ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Візит представників місцевої влади та громадськості до ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Продовжуючи відкритий діалог із зацікавленими сторонами, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» організувало візит на виробництво представників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, членів робочої групи з екології, громадських організацій та ЗМІ. Зважаючи на високий інтерес громадськості до компенсуючих заходів, які підприємство впроваджує у сфері екології, гостям запропонували відвідати виробничі об'єкти: двохванний сталеплавильний агрегат №6 мартенівського цеху та коксову батарею №6 коксохімічного виробництва. Під час візиту у гостей була можливість ознайомитися з ходом ремонтних робіт на ДСПА №6, будівництвом комплексу нових коксових батарей №№5, 6 і з впровадженими тут природоохоронними заходами.

З 3 квітня в 2017 р. двохванний сталеплавильний агрегат мартенівського цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зупинено на плановий ремонт відповідно до раніше розробленого графіка. У зв'язку з продовженням термінів експлуатації ДСПА №6 до 2020 р. підприємство розробило низку компенсуючих заходів, які впроваджує з початку 2017 р. Для мінімізації неорганізованих викидів ухвалено рішення перевести агрегат на прямоточний режим роботи. Всі роботи планується виконати в два етапи, на що ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» додатково виділило близько 72 млн грн. Перший етап стартував у квітні 2017 р., другий заплановано на вересень-листопад 2017 р.

Учасники візиту також ознайомилися з проектом будівництва комплексу коксових батарей №№5, 6, який є частиною масштабної інвестиційної програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». У лютому 2017 р. розпочаті гарячі випробування на новій коксовій батареї №6. Батарея побудована з впровадженням єдиної в Україні сучасної технології попереднього трамбування та бездимного завантаження шихти. Екологічні заходи, впроваджені на даному об'єкті, направлені на зниження викидів тих, що забруднюючих речовин атмосферу на 1,6 тис. тонн на рік.

Обсяг інвестицій компанії АрселорМіттал в будівництво коксової батареї №6 - 128 млн доларів США. З врахуванням будівництва аналогічної батареї №5 загальна вартість проекту складає 170 млн доларів США.

Загальний обсяг інвестицій в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до 2020 р. й надалі складе 1,2-1,5 млрд доларів США. У 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестує в розвиток комбінату 400 млн доларів США (капітальні та операційні інвестиції). Компанія направить ці кошти на модернізацію виробництва, покращення стану навколишнього середовища, капітальні ремонти обладнання та будівництво нових агрегатів, зокрема, другої машини безперервного лиття заготовки та коксових батарей.

Основні завдання даного етапу інвестиційної програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – підвищити продуктивність виробництва, замінити застаріле обладнання на нове та екологічно безпечне, суттєво покращити екологічну ситуацію як у Кривому Розі, так і у всьому регіоні. Серед ключових проектів 2017 р. - будівництво другої машини безперервного лиття заготовок потужністю 1,3 млн тонн на рік, будівництво коксових батарей №№5, 6, реконструкція установок очищення газу агломераційної фабрики №2 і у конвертерному цеху, модернізація дрібносортного стану-4, заміна застарілого обладнання гірничо-збагачувального комплексу, поточні ремонти доменних печей та двохванного сталеплавильного агрегату.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).