ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся 9-ий міжнародний конкурс прокатників пам'яті Іона Ротару

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся дев'ятий міжнародний конкурс прокатників, присвячений пам'яті почесного металурга України Іона Теодоровича Ротару. Цього року в конкурсі  брали участь три команди, дві з яких представляли ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Сортовик» - збірна команда з сортопрокатних цехів №№1, 2, прокатного цеху №3, «Блюмінговець» і команда гостей - металургійного комбінату «Азовсталь».

Кожна з команд-учасників конкурсу складалася з трьох представників професій: вальцівника стану гарячої прокатки, оператора поста управління та майстра основної виробничої ділянки. За традицією конкурс складався з двох частин – теоретичної та практичної. Протягом першої частини учасники кожної команди повинні були правильно відповісти на 40 питань тестів з технології прокатного виробництва, охорони праці та пожежної безпеки. Тестування відбувалося у комп'ютерному класі тренінг-центру з безпечного виконання робіт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Протягом другої частини конкурсу вальцівники та майстри основних виробничих ділянок визначали геометричні розміри зразків готової продукції на швидкість і точність. Оператори поста управління розраховували діаметр валків і параметри прокатки. Вальцівники та майстри змагалися в умінні правильно робити розбирання-збірку підшипників рідинного тертя валкової опори, налаштовувати привалкову арматуру та кліть.

За підсумками всіх етапів конкурсу перемогла команда «Блюмінговець» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з результатом 90,3 балів. Друге місце з результатом 83,9 бали - у команди «Азовсталь». 81 бал приніс команді «Сортовик» третє місце в конкурсі.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).