ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017 зібрав понад 2 000 учасників з 25 країн

25 червня 2017 р. в Одесі відбулась головна бігова подія міста - ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017, титульним спонсором якого стала компанія АрселорМіттал. Другий Одеський міжнародний півмарафон, організований компанією Run Ukraine, зібрав понад 2 000 учасників з 25 країн світу. На одному біговому святі зустрілись учасники з США, Білорусі, Естонії, Молдови, Франції, Іспанії тощо. Любителі бігу та професійні спортсмени стартували біля Одеського національного академічного театру опери та балету під музичний супровід національного оркестру та оплески 7 000 глядачів та вболівальників.

Дмитро Черницький, генеральний менеджер Run Ukraine: «ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017 - це біговий захід, участь у якому доступна для кожного. Ми вдруге проводимо в Одесі півмарафон і переконалися, що ця подія створена не лише для спортсменів. На старт вийшли учасники з 25 країн. Це удвічі більше країн-учасниць, якщо порівнювати зі статистикою торішнього Одеського півмарафону. Завдяки підтримки міста та його мешканців ми проводимо подію, що розвиває спортивний туризм, популяризує Одесу за межами нашої країни та робить популярним здоровий спосіб життя серед українців. Наступного року ми плануємо зібрати ще більше шанувальників бігу в Південній Пальмірі».

Абсолютними переможцями другого Одеського півмарафону стали Юрій Грицак (м. Миколаїв) серед чоловіків та Валентина Полтавська (м. Одеса) серед жінок. Атлети першими здолали головну дистанцію 21, 0975 км з часом 01:08:04 та 01:20:42 відповідно. Для Юрія це вже друга перемога в історії Одеського півмарафону. Минулого року він також очолив п’ятірку лідерів півмарафонської дистанції.

Прабудда Рай, керівник відділу маркетингу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Основна концепція компанії АрселорМіттал - «Transforming tomorrow», що дослівно переводиться «Змінюємо майбутнє». Спортивні заходи дійсно змінюють майбутнє вже сьогодні. Бігові змагання на 100 % відповідають цінностям АрселорМіттал: лідерство та сталий розвиток. Ми прагнемо розвивати та заохочувати культуру здорового способу життя, зокрема, біг, як серед працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», так і по всій Україні. Ми виступили титульними спонсором Odesa Half Marathon, щоб мотивувати українців вести здоровий спосіб життя, займатися бігом, рухатися до змін заради кращого майбутнього. Компанія АрселорМіттал виробляє металопродукцію, з якої будуються міцні, стійкі будівлі та споруди по всьому світу. Ми хочемо, щоб таким же міцним був дух українців і їхнє здоров'я. Ми інвестуємо в Україну сьогодні, змінюємо майбутнє разом».

Традиційно організатори пропонували учасникам чотири індивідуальні дистанції: 21, 0975 км, 10 км, 5 км та благодійний забіг «Переможці» на дистанції 2 км, мета якого - збір коштів на придбання спортивного протезу ноги для ветерана АТО Миколи Полторака. Окрім забігу «Переможці», цього року вперше в рамках Одеського півмарафону відбулися:
● сімейний забіг Family Run (2 км);
● естафетний забіг;
● кубок серед представників силових структур Security Cup (5 км);
● кубок серед працівників металургійної галузі Steel Cup (2 км) - переможцями стали працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: перше місце зайняв Дмитро Ляшенко, друге дісталося Євгену Найденку та замкнув трійку лідерів Ігор Рябінков. Дівчата також вибороли собі кубки Steel Сup: перше місце посіла Анастасія Тарнавська, друге та третє місце поділили між собою Kaтерина Залозних і Катерина Слободяник відповідно.

Під час марафону традиційно відбулись дитячі старти на дистанціях: 1 000 м, 500 м і 100 м. Участь для дітей у цих забігах безкоштовна. Кожен маленький фінішер отримав незабутні емоції від бігового свята та свою власну медаль. Бігові змагання доступні також для людей пенсійного віку. Найдоросліший учасник ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017 - 74-річний Пітер Лейк з Німеччини. Він успішно подолав дистанцію 21, 0975 км з часом 02:13:48.

Усім фінішерам головної та естафетної дистанцій вручили пам’ятні медалі з унікальним дизайном і зображенням портрету Дюка де Рішельє. Саме його обрали учасники під час онлайн-голосування на сайті ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017. Створення нового дизайну медалей із зображенням видатної постаті міста ініціювали організатори. Ця концепція застосовується в дизайні медалей кожного заходу ліги Run Ukraine Running League 2017, що включає у себе п'ять бігових подій у чотирьох містах України. У порівнянні з торішнім Одеським півмарафоном, зросла не тільки кількість учасників і глядачів, а й розмір призового фонду. Цього року він склав 50 000 гривень. Нагороджували абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21, 0975 км.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).