ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначає 83-тю річницю підприємства

4 серпня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство гірничо-збагачувального комплексу України, відзначає свій День народження. 83 роки тому в цей день була задута та видала перший чавун перша домна Криворізького металургійного заводу. Сьогодні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює у складі міжнародної компанії АрселорМіттал, яка є лідером світової металургії та найбільшим іноземним інвестором в Україні.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Сьогодні ми відзначаємо один з найбільш значних днів у календарі нашого підприємства – День народження заводу. Озирнувшись, ми можемо побачити багату історію підприємства та досягнення усіх людей, які стояли у його витоків. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завжди мало і має важливе значення для розвитку Кривого Рогу та всього регіону, підприємство є запорукою благополуччя не лише родин наших працівників, але й стабільного розвитку економіки регіону та усієї країни. Ми шануємо кращі традиції, які були закладені попередніми поколіннями. Однак сьогодні ми працюємо в нових умовах, і нам необхідно відповідати актуальним вимогам. Саме тому ми втілюємо в життя масштабну інвестиційну програму: будуємо нові коксові батареї, машини безперервної розливки сталі, модернізуємо прокатні стани, конвертерний та агломераційні цехи, ремонтуємо доменні пічи. Ми змінюємось, щоб залишатися лідером на українському ринку металургії в сучасному конкурентному середовищі. Все, чого ми досягли сьогодні – це результат злагодженої та самовідданої праці усього колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

На честь свята біля пам’ятнику першому директору металургійного комбінату Якову Весніку у Кривому Розі відбувся урочистий мітинг. На ньому були присутні ветерани і сьогоднішні працівники підприємства, представники адміністрації, місцевої влади та профспілкового комітету, почесні гості та мешканці міста. За значний внесок у розвиток української металургії та економіки країни найкращі працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» були нагороджені грамотами Дніпропетровської обласної ради та грамотами виконкому Криворізької міської ради, а також почесною відзнакою, наручним годинником і пам’ятним знаком «85 років Дніпропетровської області» від Голови Дніпропетровської обласної ради.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).