ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Відкрито і детально - про екологічні проекти

Кривий Ріг, 30 серпня 2017 р. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на базі Академії АрселорМіттал відбувся плановий круглий стіл з питань виконання природоохоронних зобов'язань при виробництві сталі і поліпшення екологічної ситуації в Кривому Розі. Учасниками круглого столу стали члени місцевих громадських організацій, активісти-екологи, представники адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», профспілки ПМГУ, виконкому Криворізької міськради, депутатської комісії з екології та засобів масової інформації.

В ході зустрічі керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» поінформувало про впровадження природоохоронних заходів при виробництві сталі, зокрема, про планову зупинку двохванного сталеплавильного агрегату мартенівського цеху у рамках переведення агрегату на прямоточний режим роботи, реконструкцію газоочисних установок конвертера №4 конвертерного цеху, про масштабний проект реконструкції всіх газоочисних установок, задіяних у виробництві сталі. Була озвучена інформація про те, що в рамках впровадження масштабного екологічного проекту реконструкції другого блоку конвертерів в конвертерному цеху введено в експлуатацію конвертер №4.

При реконструкції було виконано будівництво нової високоефективної установки очищення газу з компактним двоступінчастим скрубером фірми «SMS Siemag», що забезпечує досягнення державного стандарту по пилу - менше 50 мг / м3 і зниження викидів пилу на 91%. Також забезпечено спалювання конвертерного газу на факельній трубі, що дозволить знизити викиди оксиду вуглецю на 90%.
На даний момент конвертер №4 знаходиться в процесі пусконалагоджувальних робіт.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» максимально відкрито для громадськості в питаннях екології та готове до діалогу з усіма зацікавленими сторонами з метою ефективного вирішення питань, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища в регіоні.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).