ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" продовжує діалог з громадськість

4 жовтня 2017р. у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулася зустріч фахівців підприємства з представниками громадської організації «Екологічна рада Криворіжжя». В ході зустрічі була представлена інформація про виконання зобов'язань згідно з двома документами:

• «Міська програма вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 рр.», в тому числі компенсаційних заходів;

• «Меморандум про гарантії реалізації природоохоронних заходів та дотримання стандартів екологічної безпеки між Коаліцією громадських об'єднань «Досить труїті Кривий Ріг »щодо вдосконалення технології виробництва сталі у двохванному сталеплавильному агрегаті №6 мартенівського цеху з мінімізацією неорганізованих викидів.

У вересні 2017р. ДСПА №6 переведений на прямоточний режим роботи. В даний час проводиться відпрацювання теплотехнічного режиму, термін закінчення робіт - грудень 2017р.

Меморандум також передбачає ряд принципів співпраці, одним з яких є відкритість екологічної інформації, в тому числі даних екомоніторингу. Дану вимогу виконано в повному обсязі: на межі санітарно-захисної зони підприємства встановлена автоматизована система екомоніторингу атмосферного повітря, що включає 3 автоматизовані пости спостереження в зоні впливу металургійного та коксохімічного виробництв, а також гірничого департаменту. У 2017р. всі прилади контролю пройшли держперевірку і з 10 травня 2017р. первинні дані про зміст забруднюючих речовин в режимі онлайн передаються на офіційний сайт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для відкритого доступу.

З метою визначення регламенту і порядку роботи Робочої групи відповідно до вимоги Меморандуму, на зустрічі був представлений для розгляду громадськості проект Положення про порядок взаємодії ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з Коаліцією.

Ліана Максименко, директор департаменту з охорони навколишнього середовища ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Важливою складовою екологічної політики підприємства є відкритість екологічної інформації та співробітництво з усіма зацікавленими сторонами для прийняття рішень в сфері охорони навколишнього середовища. Тільки в 2017р. в цьому напрямку на підприємстві проведено ряд заходів щодо взаємодії з громадськістю: 13 квітня 2017р. відбулася виробнича екскурсія,  9 червня 2017р. - екологічний форум з екскурсією на проммайданчика, 30 липня 2017р. - круглий стіл із зацікавленими сторонами. В ході цієї зустрічі ми демонструємо черговий етап виконання взятих природоохоронних зобов'язань і готовність співпраці з громадськістю Кривого Рогу. Я вірю, що результатом нашої подальшої спільної роботи стане взаємовигідне співробітництво з питань зниження впливу виробничої діяльності підприємства на навколишнє середовище ».









2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).