ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» створює нове підприємство - ТОВ «Ливарно-механічний завод»

Виробництво запчастин високої якості для власних потреб і зовнішніх замовників - саме з такою метою ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкриває нове підприємство ТОВ «Ливарно-механічний завод» на базі власних цехів.

На ринку з'явиться конкурентоспроможне підприємство, у якого вже є висококваліфікована команда фахівців, сильний керівник і сучасне обладнання.

ТОВ «Ливарно-механічний завод» створюється як самостійна бізнес-одиниця з повним циклом: від виробництва рідкої сталі з використанням електродугових печей до готових запчастин і машинобудівного устаткування. Основна увага буде сконцентрована на:
∙ підвищення якості продукції, що виробляється;
∙ підвищення конкурентоспроможності за рахунок оптимізації бізнес-процесів;
∙ зниженні собівартості продукції;
∙ розширення потужностей і асортименту продукції;
∙ підвищення продуктивності праці.

До структури нового заводу увійдуть підрозділи центрального департаменту з утримання та ремонтів - ЦПД, ФСЛЦ, ФЧЛЦ, РМЦ №1,2, РМЦ №3, ЦМК. З 2011 року висококваліфіковані фахівці даних цехів успішно виконують замовлення для підприємств Групи АрселорМіттал: АрселорМіттал Аннаба (Алжир), АрселорМіттал Алаберія (Іспанія), АрселорМіттал Теміртау (Казахстан), АрселорМіттал Зіниця (Боснія і Герцеговина), АрселорМіттал СервісГруп (Польща), АрселорМіттал Ласаро- Карденас (Мексика), АрселорМіттал Бремен (Німеччина). Виконано замовлення для підприємств атомної промисловості Франції - Індастіл Крезот і Індастіл Лоіре, гірничодобувних підприємств США - Інтернешнл Майн. Реалізовуються замовлення для українських машинобудівних підприємств, що забезпечують обладнанням компанії Груп Метінвест, Корум та інших. Створення самостійної бізнес-одиниці дозволить значно збільшити обсяги поставок продукції, що виготовляється, визначити пріоритетні напрямки і розширити асортимент продукції.

Основні види продукції, що виробляється: чаші, колосники, виливниці, піддони, броні, зуби, фасонне лиття, механічні вироби і ін. Запчастини і вироби власного виробництва в першу чергу будуть забезпечувати потреби нашого підприємства і дозволять мінімізувати їх закупівлі ззовні, знизити частку аварійних замовлень , що в свою чергу позитивно позначиться і на надійності роботи обладнання і собівартості металургійної продукції. Заплановані інвестиції в закупівлю додаткового сучасного обладнання для своєчасного виконання важливих замовлень.

Відбудуться структурні зміни і переведення співробітників зазначених цехів до складу нового заводу. Даний процес вже розпочато з листопада 2017 року і його завершення планується в квітні 2018 року. Весь процес буде проводитися відповідно до законодавства України із залученням представників профспілкових організацій підприємства.

Позитивний досвід створення власних активів з виробництва запасних частин вже успішно реалізували компанії як за кордоном, так і в Україні: підприємства групи АрселорМіттал в Чехії, Польщі та Казахстані, МЕТІНВЕСТ - КРМЗ (м.Кривий Ріг), МРМЗ (м.Маріуполь), ПРОМСЕРВІС (м.Маріуполь, м.Кривий Ріг), ЗЛМЗ (ПАТ «Запоріжсталь», м.Запоріжжя). На сьогодні всі вони впевнено розвиваються і рухаються вперед, щодня підтверджуючи правильність прийнятого рішення.

Для співробітників, які будуть переведені в структуру нового заводу, зберігаються всі гарантії та пільги відповідно до колективного договору, забезпечуються гідні умови праці, конкурентний рівень заробітної плати, повний соціальний пакет, медична страховка, додаткова відпустка, можливість оздоровлення на базах відпочинку і в пансіонатах підприємства, а їхнім дітям - в дитячих таборах «Буревісник» і «Парус».

Новий завод буде дотримуватися всіх політики і стандарти корпорації АрселорМіттал і працювати в рамках законодавства України.

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).