ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В «АрселорМіттал Дубай» (CIS) у співробітництві з «Делойт Форензік Індія» провели навчання на тему обізнаності про шахрайство

В рамках Тижня поінформованості про шахрайство на всіх підприємствах компанії АрселорМіттал проходять різні заходи, пов'язані з підвищенням обізнаності співробітників АрселорМіттал про дану проблему і методи боротьби з нею. До цих заходів практичні тренінги з питань комунікації та обізнаності.

На базі «АрселорМіттал Дубай» (CIS) у співробітництві з «Делойт Форензік Індія» було проведено навчання на тему обізнаності про шахрайство. Навчання провели представник «Делойт Форензік Індія» Раджат Віг та його команда.

Метою навчання було підвищення обізнаності про шахрайство і розуміння ролі кожного працівника, яку він відіграє у запобіганні, виявленні та протидії шахрайству.

48 працівників усіх рівнів і функцій взяли участь у навчанні, де їм пояснили, чого від них чекають, які існують ризики і як їх виявити, і, що найголовніше, куди звертатися за допомогою і порадою у випадку зіткнення з шахрайством. Головну увагу було приділено роз'ясненню ролі кожного працівника в запобіганні, виявленні та протидії шахрайству.

Інтерактивний тренінг відбувся у формі розгляду ряду питань, які зачіпають головні аспекти: що відноситься до шахрайства, хто може його здійснювати, з яких причин, можливий вплив шахрайства на організацію і шляхи його виявлення. Детально були розглянуті різні типи шахрайства (хабарництво, корупція, кіберзлочинність, махінації з фінансовою звітністю тощо) на реальних прикладах з життя. Важливим завданням навчання було показати, як не допустити шахрайство і як з ним боротися на робочому місці, роль і обов'язок працівників повідомляти про виявлені випадки шахрайства / неправомірних дій та мінімізувати їх.

Інтерактивна форма дала можливість працівникам брати активну участь в навчанні, взаємодіяти з колегами і тренером, обговорювати реальні ризики для підприємства, які тягне за собою шахрайство, а також отримувати зворотний зв'язок за програмою боротьби з шахрайством в цілому.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).