ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбало дві машини екстреної медичної допомоги

Кривий Ріг, 21 грудня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відновило парк машин екстреної медичної допомоги. Підприємство направило понад 2 млн грн на придбання двох сучасних автомобілів Volkswagen Caddy Kombi Maxi. Вони дозволять покращити надання невідкладної допомоги на підприємстві.

Сергій Теслюк, директор з охорони праці та промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:


- Пріоритетом №1 як компанії АрселорМіттал, так і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є охорона праці та створення безпечних умов праці для своїх робітників. Нові автомобілі медичної допомоги дозволять підвищити швидкість, рівень і якість реагування на всі екстрені ситуації на об'єктах підприємства, як на виробничих ділянках, так і в наших дитячих оздоровчих таборах, куди будуть направлені в літній період.

Ірина Приступа, директор медичного центру ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Нові автомобілі відповідають усім технічним вимогам і оснащені сучасним медичним обладнанням. У комплектації автомобілів – електрокардіографи, знімні дефібрилятори для сердечної реанімації, інфрачервоні термометри для безконтактного виміру температури, пульсоксиметри, що застосовуються для визначення рівня кисню у крові при гіпертонічному кризі та отруєннях. За допомогою нових автомобілів ми зможемо більш оперативно та з певним рівнем якості реагувати на позаштатні ситуації, а наша медична допомога відповідатиме сучасним стандартам.

Довідка:
Раніше, у 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 2,6 млн грн на придбання спеціалізованого автомобіля екстреної медичної допомоги Volkswagen Crafter. Автомобіль оснащено усім необхідним медичним обладнанням для проведення лікувальних заходів силами фельдшерської бригади, транспортування та моніторингу стану пацієнтів на догоспітальному етапі.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).