ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

766 дітей та їхні батьки отримають безкоштовні квитки до цирку

Напередодні новорічних свят ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» організувало безкоштовні відвідини цирку для 600 особливих дітей і їхніх батьків. А декількома днями раніше циркову виставу «Бульвар чудес» вже відвідали 166 дітей і їхні батьки – ті працівники підприємства, які свого часу були мобілізовані у зону АТО.

Учасники вистави «Бульвар чудес» - лауреати міжнародних циркових фестивалів. На цирковій арені виступають артисти з Італії, Угорщини, України. Програма включає виступи повітряних гімнастів, еквілібристів, жонглерів, справжнього мага – італійського ілюзіоніста.

Квитки для родин загиблих учасників АТО та тих, хто наразі продовжує нести службу, були придбані коштом благодійного фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Фонд був створений у 2014 році для підтримки та допомоги учасникам АТО – працівникам підприємства та їхнім сім'ям.

Дмитро Савченко, підготовник складів цеху підготовки складів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Квитки до цирку – приємний подарунок від підприємства. Для родини похід до цирку – відчутні витрати, адже в цілому виходить до тисячі гривень. А тут такий новорічний дарунок. Це, звісно, не єдина допомога компанії. Раніше нам, учасникам АТО, допомагали і в придбанні бронежилетів, касок, різної амуніції. Це - безпека, а циркова програма - це радість. Дуже приємно бачити всміхненого синочка!

Олександр Кашенков, вальцівник стану сортопрокатного цеху №1 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Тішить, що компанія піклується про нас і наших дітей, тоді й службу нести спокійніше. Добре, що за мною, поки я захищаю незалежність країни, зберігається робоче місце, гарантована зарплата. А ось такі новорічні сюрпризи – святкові урочистості та походи до цирку – надають мені додаткову можливість побути з родиною та трохи відпочити. Вдячний за це і гарного усім Нового року!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).