ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Волонтери ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» допомогли військовим

Волонтери агломераційного цеху металургійного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відремонтували вантажний автомобіль «Урал» 4320 для використання у зоні АТО. Працівники підприємства допомагають в ремонті спецтехніки військовій частині А3283, яка розташована у Кривому Розі.

Вдихнути друге життя в машини, які прибулі із зони АТО, взялися працівники механо- і електрослужби аглоцеха, адже декілька чоловік з цього підрозділу саме зараз проходять службу на сході України.

Семен Рибіков, офіцер військової частини А3283:    

- У зоні АТО автомобіль «Урал» виконував бойові завдання з 2015 року. Машина пройшла Слов'янськ, Мирне, Соледар, Попасну, Троїцьке, Новозвановку. Вона перевозила особовий склад протидиверсійної групи. Ця машина не бачила доріг, а лише пересічену місцевість. Ходова частина авто була вщент розбита. Кузов був буквально порваний, посічений осколками. Велике спасибі хлопцям, які виконали ремонт, і колективу всього підприємства за допомогу у відновленні автомобіля, що знову відправиться на передову.  

За півтора місяці ремонту механіки аглоцеха відновили ходову частину автомобіля, раму, зміцнили кузов обшивкою (захист від дрібних осколків), встановили нові відкидні лавки в кузові для перевезення особового складу. В авто замінено пошкоджені запчастини, покращено зовнішній вигляд. Електрики здійснили ревізію електропроводки, встановили додаткові кабелі для дистанційного запуску двигуна. На прохання військовослужбовців було виготовлено жорстке зчеплення для буксирування «Уралом» іншої військової техніки.

Борис Боровик, заступник начальника агломераційного цеху з механообладнання ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- В ремонті в основному використовувалися підручні матеріали, необхідні запасні частини привозили військові. Всі наші волонтери працювали на совість, адже від технічного стану відремонтованої нами машини залежать життя людей. В кінці січня цей автомобіль знову відправиться в зону АТО для виконання своєї бойової місії. Хочеться побажати військовослужбовцем частини А3283 повернутися додому живими, здоровими, з миром.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).