ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У 2017 році ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 340,6 млн грн на реалізацію соціальних програм для своїх працівників і членів їхніх родин

Соціальні стандарти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишаються одними з найвищих серед гірничо-металургійних підприємств України. У минулому році соціальні витрати підприємства склали 340,6 млн грн.

З них 246,7 млн грн було виділено на покращення соціально-побутових умов, а також на відпочинок, оздоровлення та лікування працівників підприємства і членів їхніх родин. На утримання соціальної інфраструктури та покриття соціальних пільг компанія направила 93,9 млн грн.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має в своєму розпорядженні найбільшу соціальну інфраструктуру серед інших підприємств в галузі. Це два дитячі оздоровчі табори, два пансіонати, три заміські бази відпочинку, санаторій-профілакторій «Джерело». Всі вони повністю утримуються коштом підприємства. Путівки для працівників і членів їхніх родин отримуються за пільговою вартістю, а відпочинок на заміських базах для них є безкоштовним.

У 2017 році пільгова вартість путівок в пансіонати та дитячі оздоровчі табори для працівників підприємства склала:
 •  пансіонат «Червоні вітрила» – від 990 грн до 1 350 грн;  
 •  пансіонат «Азов» – від 970 грн до 1 100 грн;
 •  дитячий оздоровчий табір «Парус» – від 850 грн до 1 100 грн;
 •  дитячий оздоровчий табір «Буревісник» – від 605 грн до 850 грн.

  Понад 6 тисяч працівників і членів їхніх родин відпочили в пансіонатах підприємства у 2017 році. Понад 5,1 тисяч осіб змогли відпочити та поправити своє здоров'я у всеукраїнських здравницях і за кордоном. Санаторій-профілакторій «Джерело» за минулий рік прийняв понад 2,1 тисяч працівників і непрацюючих пенсіонерів підприємства.

  Соціальна політика підприємства також зорієнтована на дітей працівників. Цього літа 4,2 тисячі дітей відпочили на морі в дитячих оздоровчих таборах, які працювали у чотири зміни тривалістю по 18 днів кожна. Страхова сума на одну дитину склала 15 тис. грн.

  ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує і освітні проекти для дітей своїх працівників. Відкрито вже четвертий сезон безкоштовного навчання у дитячих школах англійської мови та інформаційних технологій. За попередні три роки понад 2 000 дітей отримали знання з англійської мові та понад 1 000 – з IT. Вік учнів шкіл – від 6 до 16 років. Кожна група складається з 10–12 дітей, що дозволяє проводити навчання ефективніше, ніж в звичайному шкільному класі. У минулому році витрати компанії на ці цілі склали понад 2 млн грн.

  Крім того, до початку навчального року 2017 компанія надала матеріальну допомогу окремим категоріям працівників: самотнім матерям і батькам, вдовам, вдівцям, опікунам, багатодітним сім'ям. До Дня знань здійснювалася виплата на дітей у віці до 16 років. Були придбані і новорічні подарунки для дітей працівників у віці від 1 року до 14 років.

  Ще один важливий напрямок соціальної політики – це здоров'я працівників і запобігання професійним захворюванням, проведення регулярних медичних профоглядів. Для цього ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має в своєму розпорядженні власний медичний центр, який включає дві поліклініки та 15 здравпунктів по всьому підприємству. З 2006 року введено добровільне медичне страхування працівників коштом підприємства. Договір медичного страхування покриває витрати при захворюваннях і травмах. Сума страхового покриття на одного робітника збільшена з 50 до 100 тис. грн. У минулому році витрати компанії на медичне страхування склали понад 12 млн грн.

  Окрім основних соціальних програм підприємство компенсує своїм працівникам частину витрат на опалювання житла у зимовий період – з грудня по лютий включно. Розмір щомісячної тимчасової доплати складає 800 грн (до оподаткування). Цієї зими на це виділено близько 70 млн грн – майже вдесятеро більше, ніж це було у 2014 і 2016 роках.

  Цього року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» гарантує збереження усіх соціальних пільг і гарантій для своїх працівників. При цьому з'являться нові соціальні проекти. Так, з 2018 року запускається пілотний проект «Путівка до відпустки» - кожному робітнику надається можливість обрати путівку для відпочинку за кордоном за допомогою турагенції, а підприємство компенсує частину її вартості. Розмір компенсації залежить від частоти використання пільги. Максимальна сума відшкодування – 10 000 грн.

  Керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» робить усе можливе, щоб підтримати своїх працівників в непростій для металургійної галузі та України період змін.  2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

  При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).