ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Безкоштовне оздоровлення для тих, хто пройшов службу в зоні АТО

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вирішило підтримати своїх працівників, які пройшли військову службу в зоні АТО. З цього року вони зможуть проходити курс оздоровлення та лікування у санаторії-профілакторії «Джерело», який належить підприємству. Їм буде забезпечено повний комплекс лікувальних заходів, проживання в комфортних номерах та харчування.

Профіль здравниці – загальнотерапевтичний. Тут допомагають впоратися із захворюваннями опорно-рухової, серцево-судинної, дихальної та нервової систем, порушеннями травлення, обміну речовин. Прийом пацієнтів і процедури проводять висококваліфіковані лікарі-терапевти та медичні сестри.

Для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вартість оздоровлення є пільговою, складає лише 475 грн. Комерційна вартість путівки на порядок дорожча – 7 тис. грн. А ось для працівників, які пройшли військову службу в зоні АТО, 18-денний курс стане безкоштовним.

Олена Шевчук, керуюча санаторія-профілакторія «Джерело»:

- Своїм відпочиваючим ми радіємо протягом всього року. Всі оздоровчі програми проходять з використанням сучасного обладнання. Базовий пакет медичних послуг містить по 8 процедур масажу, водолікування, електро- та теплолікування, а також аромафітотерапії, спелеотерапії. За показаннями відпочиваючі можуть пройти медикаментозне лікування, відвідати тренажерний зал. Такий обсяг послуг є оптимальним для лікування та оздоровлення. Цього року в санаторії-профілакторії планується 12 заїздів, в кожен з яких ми чекаємо на тих працівників, які повернулися із зони АТО. Будемо намагатись, щоб усі наші гості могли відпочити, відновити сили, зарядитися здоров'ям і хорошими емоціями.

Довідка:
Санаторій-профілакторій «Джерело» є одним з найбільших серед лікувально-оздоровчих комплексів Дніпропетровської області. Медустанова є другим за рахунком санаторієм в Україні з кількістю місць понад двох сотень.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має в своєму розпорядженні найбільш масштабну соціальну інфраструктуру серед інших підприємств в гірничо-металургійній галузі. Окрім санаторію-профілакторію «Джерело», це ще 2 дитячих оздоровчих табори, 2 пансіонати, 3 заміських бази відпочинку. Усі об'єкти повністю утримуються коштом підприємства. Працівники та члени їхніх родин отримують путівки за пільговою вартістю, а відпочинок на літніх заміських базах для них є безкоштовним.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).