ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» збільшить витрати на медичне страхування у 2018 році

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує направити понад 13,2 млн грн на медичне страхування працівників у 2018 році. Договір медстрахування покриває витрати при захворюваннях і травмах персоналу коштом підприємства. Кожен працівник може розраховувати на суму покриття до 100 тисяч грн на рік. Це одна з найбільших страхових сум серед промислових підприємств України.

Впродовж останніх семи років ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» співпрацює із страховою компанією «Країна», яка покриває витрати працівників підприємства на лікування та обстеження. За останні два роки сума страхового покриття на одного працівника була збільшена вдвічі – з 50 до 100 тисяч грн. При цьому в програму страхування підприємства входять ексклюзивні опції, які не передбачені на інших промислових підприємствах. Серед них покриття таких складних медичних послуг, як операції на очах із заміною кришталика, операції на судинах і на серці з протезуванням клапана, стентування та шунтування, лікування аневризми та захворювань, пов'язаних з порушенням мозкового кровообігу.

Олександр Наконечний, голова правління страхової компанії «Країна»:

- Ми цінуємо співпрацю з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і здоров'я всього багатотисячного колективу комбінату. Регулярно досліджуємо потреби та побажання працівників, вивчаємо медустанови та аптеки міста, ведемо моніторинг затребуваності послуг і на основі цього розширюємо програму медстрахування. 100 тисяч грн страхового покриття на рік на кожного працівника – це досить велика страхова сума серед підприємств такого масштабу. Більшість компаній страхують своїх співробітників на набагато менші суми – від 6 до 20 тисяч грн. Окрім страхування персоналу, ми також пропонуємо програму страхування для членів родин працівників. Разом з нами ПАТ «АрселорМіттал Криий Ріг» зміцнює свою позицію працедавця № 1 у регіоні.

Довідка:
З 2006 року, з моменту приходу іноземного інвестора в Україну, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує добровільне медичне страхування для усіх своїх працівників. У 2017 році витрати компанії на забезпечення послуг з медичного страхування склали понад 12 млн грн.

Програма страхового пакету послуг підприємства включає амбулаторну, стаціонарну, швидку та невідкладну допомогу, денний стаціонар, медикаментозне забезпечення. Страховими випадками вважаються: гостре або загострення хронічного захворювання, травма, отруєння та інші види нещасних випадків, які сталися протягом страхового періоду, привели до стаціонарного або амбулаторного лікування та підтверджуються листом непрацездатності. У 2017 році до страховой компанії «Країна» звернулося близько 17 тисяч працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», витрати на лікування яких були покриті медичною страховкою.

У літній період компанія забезпечує медичне страхування дітей своїх працівників, які відпочивають у дитячих оздоровчих таборах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Страхова сума на одну дитину складає 15 тисяч грн.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).