ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Вже понад 360 працівників оформляють пільгові путівки до відпустки

Пілотний проект «Путівка до відпустки» стартував в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на початку року. За цей час вже понад 360 працівників скористалися пропозицією підприємства та обрали путівку для відпочинку за допомогою турагентства. Вартість такої путівки частково компенсує компанія. Розмір компенсації залежить від частоти використання даної пільги. Максимальна сума відшкодування – 10 000 грн.

З початку року найпопулярнішими місцями для відпочинку працівників підприємства стали Хургада, Шарм-Ель-Шейх, Сходниця, Трускавець, Ужгород, Львів, а також інші міста та країни.

«Путівка до відпустки» – це проект рівних можливостей як для керівників, так і для працівників в цехах. Кожен працівник підприємства, незалежно від того, чи є він членом профспілки або ні, може сам обрати, де і коли йому відпочивати.

Валерій Лялюшко, слюсар з ремонту автомобілів гірничотранспортного цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:
 
- Я 34 роки працюю на заводі і неодноразово брав путівки до наших пансіонатів, але в інших не був жодного разу. Дізнався про проект «Путівка до відпустки» і вирішив скористатися такою можливістю. Обрав пансіонат в Сходниці. Відпочив прекрасно. Шикарний номер з видом на гори, смачна кухня та кваліфіковані медпрацівники. Відновив сили та відпочив на славу.

Ольга Романенко, старший дозатор агломераційного цеху металургійного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Вісім днів в раю, на березі Червоного моря, в одному з кращих готелів Шарм-Ель-Шейха. Не відпочинок, а захват. Тепла вода надзвичайного кольору, шикарний готельний номер з усіма зручностями. Вдосталь фруктів. Катання на верблюдах, поїздка в пустелю на квадроциклах з вечерею в селищі гостинних бедуїнів. Чудовий відпочинок, усім рекомендую скористатися пропозицією підприємства.

Кожен працівник ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» може отримати компенсацію від підприємства на оздоровлення. Для цього необхідно звернутися до сервісу соціальних послуг «Єдине вікно». Грошова сума, виділена на оздоровлення, перераховується на розрахунковий рахунок турагентства з урахуванням розміру ліміту: або 2 000 грн – на рік, або 5 000 грн – раз на два роки, або 10 000 грн – раз на три роки.

Участь працівника в проекті «Путівка до відпустки» не впливає на придбання внутрішніх путівок до власних пансіонатів і баз відпочинку підприємства, які утримуються за його рахунок.

Довідка:
У 2017 році понад 6 тисяч працівників і членів їхніх сімей відпочили в пансіонатах підприємства на морських узбережжях. Соціальна політика підприємства також орієнтована на дітей працівників. Літом минулого року 4,2 тисячі дітей відпочили на морі в дитячих оздоровчих таборах, які працювали у чотири зміни тривалістю по 18 днів кожна. Криворізький санаторій-профілакторій «Джерело» за минулий рік прийняв понад 2,1 тисячі працівників і непрацюючих пенсіонерів підприємства.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).