ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Школа «Юні інженери» відкрита в Університеті АрселорМіттал

У ці вихідні в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стартував новий освітній проект для дітей працівників підприємства – школа «Юні інженери». У програмі навчання – хімічні та фізичні досліди, майстер-класи з роботи з деревом і металом, електро- та робототехника, 3D-прінтер.

Учасниками школи «Юні інженери» стануть 320 дітей у віці від 9 до 15 років. У школу зараховані усі діти, батьки яких подали заявки у березні цього року. За результатами відбору 144 дитини розпочали своє навчання вже цією весни. Восени буде запущена друга хвиля навчання, під час якої у школі чекають ще на 173 дитини.

Під час наукових експериментів дітей чекають цікаві хімічні дослідження та експерименти. Дітвора спробує себе в електромеханіці та цікавій гідравліці. Під час уроків конструювання діти отримають первинні навички геометричного різьблення по дереву та роботі з металом.

Дисципліна з електротехніки дозволить дітям зрозуміти природу та побачити основоположні фізичні процеси, проектуючи та збираючи електричні ланцюги. На уроці, присвяченому 3D-прінтеру, учні спочатку намалюють предмет, який в результаті зможуть отримати в об'ємному вигляді. За допомогою 3D-прінтера вони втілять в життя свій задум. Під час занять з робототехніки учні освоять програмні способи управління роботами, навчаться їх проектувати та збирати.

Заняття в новій школі відбуваються один раз на тиждень у вихідні дні в Університеті АрселорМіттал. Навчання проводять викладачі Криворізького педагогічного університету, а також фахівці дитячої школи «SmartStart IT with ArcelorMittal». Кожна група складається з 12 дітей, що дозволяє ефективно проводити заняття. Курс розраховано на три місяці. Після закінчення навчання кожна дитина отримає сертифікат про закінчення школи.

Катерина Залозних, в.о. начальника управління з навчанню, розвитку та підбору персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:  

- В час цифрових технологій і стрімкого розвитку перспективних технологічних галузей зростає потреба у фахівцях з технічним мисленням і інженерними знаннями. Тому в компанії народилася ідея про відкриття школи «Юні інженери». Ми хочемо надати дітям ще одну можливість для розвитку. Безкоштовні освітні програми для дітей наших працівників стали доброю традицією. Вже четвертий рік поспіль у нас працюють школи з навчання англійській мові та IT-технологіям. А в майбутньому ми хочемо організувати заняття в школах не лише для дітей працівників підприємства, але й для інших маленьких мешканців нашого міста.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).