ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

День пам'яті та примирення

Напередодні 73-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 326 тисяч гривень для надання соціальної підтримки ветеранам підприємства – учасникам бойових дій, які входять до Ради ветеранів комбінату. Матеріальну допомогу отримають 162 ветерани та вдова робітника підприємства, загиблого на фронті під час війни. Кожному з них виплатять по 2 000 гривень, ця сума вже перерахована на розрахунковий рахунок Ради ветеранів підприємства для подальшої виплати ветеранам.

Також напередодні Дня перемоги фахівці Союзу молоді підприємства за традицією побували в гостях у 31 ветерана Другої світової війни. Привітали їх зі святом, вручивши «фронтовий» продуктовий набір, до якого увійшли крупи, сир, ковбаса, вершкове масло та олія, чай, консерви, згущене молоко та цукерки. Ветерани з радістю зустріли гостей та поділилися спогадами про далекі героїчні дні, про себе та про своїх близьких людей.

На мітингу-реквіємі, що відбувся 8 травня 2018 року біля Меморіалу бойової та трудової слави підприємства, генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон, звертаючись до присутніх ветеранів підприємства, сказав:

- Цього дня ми віддаємо дань пошани тим людям, які сміливо встали на поле бою та захищали свою землю. Ми висловлюємо вдячність старшому поколінню, яке перенесло увесь тягар війни на своїх плечах. Ви завжди будете для нас прикладом величезної любові та відданості своєму народу, своїй країні. Понад 350 працівників нашого заводу віддали свої життя в боях і не повернулися з фронтів Другої світової війни. У післявоєнні роки вони відтворювали завод з руїн, будували нові об'єкти, відновлювали наше підприємство для майбутніх поколінь металургів і шахтарів. Дорогі ветерани, ви знаєте, якою важкою та в той же час наскільки важливою є перемога. Ми пам'ятаємо нашу історію, і ми пишаємося вашим героїчним вчинком. Ми також пишаємося подвигом наших працівників, коли після стількох років страшне слово «війна» повернулося в наше життя і їм випала доля захищати свою Батьківщину на сході країни.

З 2014 року понад 570 працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» були призвані на військову службу по мобілізації. У 2014–2015 рр. на сході країни загинули 16 робітників підприємства, 24 отримали поранення. Сім'ям загиблих працівників компанія надала матеріальну допомогу у розмірі 50 тисяч гривень.

У 2014 році на підприємстві був створений Благодійний Фонд для підтримки та допомоги учасникам АТО – працівникам підприємства та їхнім сім'ям. Тоді компанія забезпечила своїх мобілізованих робітників бронежилетами, окулярами, касками, персональними наборами, в які входили спальні мішки для використання в умовах низьких температур, зимове обмундирування, взуття, тепла білизна, рюкзаки, термоси, індивідуальні медичні аптечки. З моменту створення Фонду на його рахунок поступило близько 400 тисяч гривень, які стали фінансовою допомогою мобілізованим працівникам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і їхнім родинам.

Сьогодні підприємство продовжує надавати постійну підтримку своїм працівникам, які пройшли військову службу, і сім'ям загиблих і поранених в зоні АТО.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).