ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Море піни та відпочинку – в Міжнародний день захисту дітей

600 дітей стануть учасниками справжньої пінної вечірки з подарунками та шоу мильних бульбашок у Палаці культури Металургів.

Бажаючих потрапити на свято виявилося так багато, що підприємство вирішило влаштувати не одну, а дві пінні вечірки. Одну провести сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, а другу – завтра в суботу. Бажання дітей треба виконувати – це негласний закон для підприємства, яке відводить їм особливе місце у своїх соціальних програмах.

Так, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пропонує дітям своїх працівників безкоштовне навчання в школах англійської мови, інформаційних технологій і робототехніки – за три роки пройшли навчання понад 3 000 дітлахів. Також компанія кожного літа організовує відпочинок у дитячих оздоровчих таборах на морі (минулого року відпочило 4 500 дітей), а протягом року – екскурсії підприємством, щоб діти на власні очі могли побачити масштабні та панорамні картини гірничо-металургійного виробництва.

Олена Пилипенко, директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:  

- На підприємстві працюють близько 22 тисяч працівників. Їхні родини можуть економити свій сімейний бюджет, користуючись можливостями відпочинку, оздоровлення, навчання та дозвілля для дітей, що надає ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Свої освітні проекти ми хочемо розповсюдити не лише на дітей наших працівників, але й на інших маленьких мешканців Кривого Рогу.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).