ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Тиждень Знань ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зібрав понад 2 700 учасників

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з 11 по 16 червня 2018 року відбувся ювілейний, п'ятий за рахунком, Тиждень Знань – це головний освітній проект року в компанії. Цього року безкоштовні майстер-класи та тренінги в Університеті АрселорМіттал відвідали понад 2 700 осіб, серед яких не лише працівники підприємства, але й мешканці Кривого Рогу та всього регіону.

Впродовж шести днів в рамках Тижня Знань провели понад 80 майстер-класів, бізнес-ігор і тренінгів різної тематичної спрямованості. Спікерами Тижня Знань стали 77 бізнес-тренерів і експертів з Чехії, Києва, Дніпра та Кривого Рогу. Вперше цього року в Тижні Знань ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» взяли участь компанії, які задають тренди у розвитку технологій та застосовують інноваційні рішення: Kyivstar, SIEMENS, Krohne, Schneider Electric, Terawatt, Synergia SE, Weidmueller, IFM, Асоціація підприємств промислової автоматизації України.

Слоган цього року – РОЗВИВАЙСЯ У ЦИФРОВОМУ СВІТІ! Акцент Тижня Знань було зроблено на діджиталізації та новітніх технологіях, які вже зараз супроводжують нас у повсякденному житті та обіцяють цікаве майбутнє. В Університеті АрселорМіттал учасники Тижня Знань поспілкувалися з сучасними роботами, зокрема, з роботом Kiki. Крім того, учасники могли випробувати на собі віртуальну реальність, а також вперше у Кривому Розі протестувати 4g від Kyivstar на своєму телефоні.

Олена Пилипенко, директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:  

- Тиждень Знань – це унікальна можливість, яку ми пропонуємо нашим працівникам і всім бажаючим, хто хоче розвиватися. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – єдине підприємство в Україні, яке щорічно розробляє таку масштабну та різносторонню програму. За допомогою цього проекту люди можуть зрозуміти, які наразі тренди в навчанні, куди ми усі рухаємося, що обіцяє вже завтра нова цифрова епоха і як бути до неї готовими.

Працівникам підприємства та усім бажаючим була надана можливість безкоштовно відвідати майстер-класи відомих фахівців і експертів різних галузей знань – інформаційні технології, автоматизація, управління, економіка, маркетинг, PR і психологія. Основними навчальними напрямками цього року стали технології, робота в команді, управління змінами та особиста ефективність. Частину заходів було присвячено діловим іграм з урахуванням тренду гейміфікації навчання. Серед них: Start up it, «Гра престолів», Big round, «Петля часу». Дуже популярні були заходи для дітей – мистецтво самопрезентації, швидкочитання, ментальна арифметика, робототехніка, моделювання на 3d принтері.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).