ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Новий проект – «Канікули з АрселорМіттал Кривий Ріг»

Цього року літній відпочинок усіх дітей працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» став ще яскравішим і веселішим. Компанія пропонує маленьким мешканцям міста провести «Канікули з АрселорМіттал Кривий Ріг». В рамках цієї ініціативи кожного тижня на дітлахів чекають незвичайні шоу та захоплюючі вистави.

Сьогодні, 22 червня, діти запрошені на пісочне шоу та майстер-клас. А наступного тижня, 27 червня, у парку ім. Богдана Хмельницького очікується спортивне свято – дитячі гонки на велосипедах, роликах і скейтах. У цьому міському парку в неділю, 24 червня, відбудеться грандіозна пінна вечірка для усіх бажаючих маленьких городян.

Всього планується понад 12 дитячих заходів до кінця цього літа. Відвідати їх зможуть близько 3 000 учасників – не лише діти працівників підприємства, але й інші малята Кривого Рогу. Розважальні програми розроблено за підтримки та із спонсорською допомогою підрядних організацій підприємства – «Кривбас Міттал Стіл» і «Гірнича металургійна компанія».

У червні вже відбулося декілька незабутніх, по-справжньому літніх, дитячих свят у Палаці культури металургів. Літо стартувало весело – 400 дітей стали учасниками пінної вечірки з подарунками та шоу мильних бульбашок. З того часу кожна п'ятниця червня була забарвлена новими розвагами: «Хімік-шоу», шоу ілюзії та паперова вечірка, коли понад 100 кг паперу, перетвореного на легкі та ефектні стрічки серпантину, обкутали дітвору.

Турбота про дітей є важливою частиною соціальних програм ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Працівники підприємства активно використовують можливості відпочинку, оздоровлення, навчання та дозвілля для дітей, що надає компанія. Влітку 2018 року на морі в оздоровчих таборах «Парус» і «Буревісник» відпочинуть понад 4 000 дітей працівників підприємства. А у навчальному році свою роботу продовжать безкоштовні школи англійської мови, ІТ-технологий та робототехніки.

Компанія також продовжує реалізацію проекту «Мої батьки працюють в АрселорМіттал». Цієї весни стартував другий сезон екскурсій виробництвом для дітей працівників підприємства. Екскурсії проводяться за чотирма маршрутами: гірничий департамент (кар'єр № 3), шахтоуправління, прокатний та вальцетокарний цехи, коксохімічне виробництво. Двері ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкриті і для міських шкіл, які бажають взяти участь у виробничій екскурсії по найбільшому гірничо-металургійному підприємству України.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).