ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«Сила поколінь» – до Дня металурга і гірника
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запрошує усіх мешканців міста, своїх працівників і їхні родини відзначити День металурга і гірника разом з найбільшим гірничо-металургійним підприємством України.

«Сила поколінь» – така основна концепція професійного свята цього року. Вона об'єднає в собі цікаві зустрічі, яскраві події, ігрові зони для дітей і підлітків, сюрпризи та урочистості для усіх представників професії, нинішніх і майбутніх, які мешкають у Кривому Розі. І все це відбуватиметься протягом цілого тижня.

Дарувати святковий настрій компанія розпочне вже з 12 липня, коли у Палаці культури металургів відкриється фотовиставка під назвою «Погляд крізь час». На виставці промислової фотографії будуть представлені найкращі роботи криворізьких фотомайстрів, зроблені під час виробничої екскурсії у травні 2018 року. Світлини нових і модернізованих агрегатів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» тут же можна буде порівняти з ретро-кадрами та переконатися у тому, що завод розвивається та змінюється з кожним роком завдяки інвестиціям.

Наступного дня, 13 липня, у Палаці культури металургів кращих працівників компанії нагородять традиційними відзнаками – нагрудними знаками «Честь і гордість «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також міськими та обласними нагородами.

14 липня свято розширить свої кордони до міських вулиць і парку. Вже з 9.00 у парку ім. Богдана Хмельницького будуть раді бачити металургів і гірників поважного віку. Тут для них стартують майстер-класи х дихальної гімнастики, з йоги та навіть з виготовлення капелюшків. У парку можна буде послухати оркестр, виступ хорового колективу, пограти в настільні ігри та скористатися фотозоною, де буде забезпечено моментальний друк на пам'ять.

Ближче до 16.00 організатори Дня металурга і гірника чекають на площі біля міського цирку молоде покоління – дітей і підлітків. Тут розпочнеться по-справжньому нестримна веселість – відкриються караоке- і квадрофести, батути, майстер-класи з мильних бульбашок, робототехніці, шоу-програма «Трансформери», можливості аерофото, аквагриму та глітер-тату для малят.

Тут же, на площі біля міського цирку, о 19.00 почнеться святковий концерт за участю відомого ведучого для всіх городян, усіх поколінь металургів і гірників. У концерті беруть участь місцеві художні колективи, українська група «Каблуками по брущатці», а хедлайнером шоу стане популярна співачка Оля Полякова.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запрошує на свято всіх мешканців міста з побажаннями веселих, незабутніх вихідних і радості від зустрічей з друзями, колегами та зоряними гостями!
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).