ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

4236 дітей відпочили у літніх таборах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Завершилася остання четверта зміна в дитячих оздоровчих таборах «Парус» і «Буревісник». В обох таборах закінчення літнього сезону супроводжувалося яскравим святом. Усього за літо в «Парусі» відпочила 2231 дитина, а в «Буревіснику» - 2005 дітей.

У сезоні-2018 дитячі оздоровчі табори працювали в чотири зміни. Тривалість кожної зміни склала 18 днів. В цьому році педагоги «Паруса» та Буревісника» використовували нові інтерактивні форми для розваги дітей - квести, зйомку відеороликів та фоторепортажів. Регулярно проводилися рухливі ігрові квести й танцювальні марафони для розвитку фізичної активності дітей.

Вперше в цьому сезоні в «Парусі» діти змогли самі вибирати цікаві для себе сфери діяльності. У «Буревіснику», навпаки, все зміни вирішили зробити тематичними: космічні пригоди, подорожі, кіно та ін. Навіть атрибутика загонів кожну зміну була витримана в певному стилі.

Крім того, діти отримали можливість попрактикуватися в англійській мові. В цьому році педагоги вирішили проводити заняття щодня, щоб діти, занурюючись в мовне середовище, краще засвоювали матеріал. Також для дітлахів були організовані заняття з інформаційних технологій та фізики, вони змогли дізнатися багато нової інформації та покращити свої знання з цих дисциплін.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно виділяє кошти на оздоровчий відпочинок дітей працівників в літніх таборах на Чорному та Азовському морях. Цього року путівки за пільговою вартістю на підприємстві видавали й оформляли через центр надання послуг «Єдине вікно».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).