ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Школи Кривого Рогу вже отримали понад 500 комп'ютерів від ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

З початку навчального року Благодійний фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вже передав школам Кривого Рогу 505 комп'ютерів – це половина з обіцяної раніше кількості. Другу половину буде поступово передано міським школам найближчими місяцями. Загалом до кінця навчального року підприємство надасть освітнім установам Кривого Рогу близько 1 000 комп'ютерів.

У серпні 2018 року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ухвалило рішення забезпечити комп'ютерною технікою освітні установи, щоб покращити їхню матеріально-технічну базу. Понад 30 з них вже забезпечені комп'ютерною технікою підприємства. У комплекті – монітор, системний блок, миша, клавіатура та комплект дротів для підключення. Школи Металургійного, Покровського, Саксаганського, Інгулецького, Довгинцевського районів отримали в середньому по 15 комплектів оргтехніки. Близько 30 комп'ютерів передано у села Широківського району.

Олександр Кокул, голава Широківської сільради:

- Вдячні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за допомогу із забезпеченням комп'ютерною технікою не лише учбових, але й медичних установ Широківського району: її отримали школи, дитсадки та лікувальні заклади району. Підприємство є нашим давнім партнером, за його підтримки ми реалізували вже декілька соціальних проектів.

Валерій Беззубченко, голова Саксаганської у місті ради:  

- В цьому навчальному році 6,5 тисяч учнів з 14 шкіл нашого району мають можливість навчатися в оновлених класах, оснащених комп'ютерною технікою ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Підтримка з боку підприємства допомагає розвивати інформаційно-комунікаційну  школярів і реалізувати ідею нової української школи. В особі підприємства Саксаганський район має надійного партнера, небайдужого до освіти. Сподіваємося, що наша співпраця продовжиться, і у майбутньому ми зможемо здійснити нові корисні проекти.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).