ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Благодійний фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» почав поставки щебеню для соціальних проектів в Кривому Розі

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало 20 тонн щебеню для облаштування території шкільного двору криворізької загальноосвітньої школи № 72. Із проханням про постачання щебеню до підприємства звернулася директор школи Вікторія Ничипорук.

Необхідність у щебені виникла на фінальному етапі капітальних ремонтних робіт з облицювання пришкільної території тротуарною плиткою. Щебінь фракцією 0-20 мм було надано гірничим департаментом підприємства. Всі витрати, пов’язані із завантаженням та транспортуванням, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» взяло на себе. На даний момент підприємство також розглядає інші заявки городян про надання щебеню.

Василь Старовойт, заступник голови Саксаганської районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів влади:

- ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» регулярно надає допомогу при проведенні робіт з благоустрою освітніх і соціальних установ Саксаганського району, підтримує наші ініціативи і завжди оперативно реагує на наші прохання і звернення. Наданий підприємством щебінь дозволив у стислі терміни виконати необхідні роботи з благоустрою території біля загальноосвітньої школи № 72. Я сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).