ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розвиває промисловий туризм

На минулому тижні завершився сезон виробничих екскурсій для дітей. Для дорослих, які не бояться холоду, він буде продовжений. В найближчі вихідні третій кар'єр відвідають гості з Києва. Взимку температура в кар'єрах підприємства на п'ять градусів вище, ніж на поверхні.До цього часу - з квітня по листопад - різні проммайданчики та цехи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідало понад 1500 екскурсантів - школярів та студентів, а також мешканців та гостей Кривого Рогу.

Особливим попитом користується проект «Мої батьки працюють в «АрселорМіттал», який вже другий рік поспіль проводять на підприємстві з квітня. У цьому році за сім останніх місяців на виробництві побували 459 дітей працівників підприємства - для цього було організовано 50 екскурсій. Ще 33 цього року були проведені для школярів, городян і гостей міста.Для екскурсійних груп розроблені кілька безпечних маршрутів по теріторіям основних підрозділів підприємства. Зокрема, для дітей працівників проводяться екскурсії за чотирма основними маршрутами:

 • Оглядовий майданчик кар'єру № 3 и гірничотранспортний цех.
 • Шахтоуправління: відвідування будівлі підйомних машин, дільниці з ремонту шахтного обладнання, вежової надшахтної будівлі.
 • Коксохімічне виробництво: коксові батареї № 5 та № 6 та лабораторія КХВ.
 • Прокатне виробництво: дротяний стан та вальцетокарний цех.

  Крім того, залежно від побажань туристів на підприємстві організовуються візити у відділ безперервного розливання сталі та на ділянки блюмінгу.

  Групи дорослих туристів будуть формуватися взимку за попередніми заявками. Записатися на екскурсії можна за телефоном: 067 828 06 72 або за адресою по ел. пошти AMKR.Internal.Communications@arcelormittal.com.


  2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

  При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).