ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

За підтримки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» встановлені нові вікна у Криворізькому національному університеті

Благодійний фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив 242 тисячі гривень на установку нових 14 вікон у спортивній залі Криворізького національного університету.

З проханням про заміну вікон загальною площею 137,2 квадратних метрів до підприємства звернувся ректор КНУ Микола Ступник. Старі вікна не відповідали сучасним вимогам теплоізоляції будівель. Нові дозволять значно покращити енергозбереження у приміщенні волейбольної зали спортивного комплексу університету. Роботи з установки вікон вже виконано.

Микола Ступник, ректор Криворізького національного університету:  

- У нашого університету – довготривала історія співпраці з металургійним гігантом України. Наш вуз готує для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» фахівців з понад 20 спеціальностей: гірники, металурги ІТ-фахівці, механіки, будівельники, геодезисти, екологи та інші. Завдяки цій допомозі створені комфортні умови для проведення учбових занять з фізичного виховання та спортивних змагань. Про це із вдячністю говорять викладачі кафедри фізичного виховання та студенти, особливо члени відомих у місті та за його межами волейбольних команд університету.

Юлія Чермазович, голова Благодійного фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Заміна вікон у спортзалі університету – лише один з проектів цього року, на які Благодійний фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив кошти. Якщо спочатку Фонд був зорієнтований на підтримку сімей працівників підприємства, які загинули або були поранені під час бойових дій на сході України, то сьогодні ми також прагнемо заохочувати ініціативи у сфері охорони здоров'я, освіти, створення сприятливого міського середовища. Зокрема, ведеться закупівля нового медобладнання, проводяться ремонтні роботи в міських лікувальних установах. Крім того, ми відкрили для містян двері свого Центру здоров'я на базі поліклінік підприємства, безкоштовні дитячі школи англійського та IT. Продовжуємо організовувати навчальні та розважальні заходи для дітей. Ці та інші соціально орієнтовані проекти ми будемо підтримувати і наступного року.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).