ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Благодійний фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підтримав дітей з інвалідністю

Сьогодні, 3 грудня, – Міжнародний день людей з інвалідністю, який встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Напередодні цього дня і протягом усього грудня Благодійний фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» допомагає міським громадським організаціям проводити соціальні заходи для дітей з інвалідністю.30 листопада підприємство виділило автобус для перевезення 40 дітей з обмеженими можливостями до Криворізького природно-наукового ліцею для участі у спортивно-розважальному фестивалі «Повір у себе».

Валерій Беззубченко, голова Саксаганської у місті ради:

- Щорічний районний фестиваль «Повір у себе» відкриває нові творчі таланти, виховує милосердя і головне – допомагає дітям з особливими потребами вірити у себе, у свої сили та можливості адаптуватися у середовищі однолітків, а також сприяє їхнім творчій реалізації та всебічному розвитку. Цього року діти поринули у вир ігрової програми, взявши участь у естафетних конкурсах, у майстер-класах з виготовлення сувенірів власноруч, боді-арта та квілінгу. Діти з обмеженими можливостями мали змогу долучитися до святкування завдяки допомозі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ми вдячні підприємству за надання комфортабельного автобуса з низькою посадкою для перевезення дітей та їхніх батьків. Приємно, що підтримка учасників районних свят вже стає доброю традицією для компанії.

Першого грудня ще два автобуси підприємства на 40 місць кожен перевезли учасників благодійного проекту, ініційованого Криворізькою асоціацією громадських організацій «Новий погляд».

Крім того, Благодійний фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть 800 безкоштовних квитків у цирк на новорічну виставу для дітей та підлітків з інвалідністю. Триста квитків отримають діти пільгових категорій з родин працівників підприємства. П'ятсот квитків компанія передасть учасникам соціального заходу «Я малюю світ», що відбудеться 8 грудня у Палаці молоді та студентів. Його організаторами є одразу декілька громадських організацій Кривого Рогу: «Особливий дотік», «Інші грані», «Мі можемо», «Сонячні діти Криворіжжя», «Інститут управління знаннями». Мета цієї зустрічі – показати сильні сторони та можливості людей з інвалідністю різних категорій (аутисти, люди з синдромом Дауна, з порушеннями зору, слуху та опорно-рухового апарату).

А ближче до Дня святого Миколая, 16 грудня, компанія накриє солодкий стіл для 300 дітей з обмеженими можливостями на зустрічі, яку проводить благодійний фонд «Сундучок». У програмі – музика, святкова фотозона та майстер-класи.

Довідка:

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» традиційно допомагає міським громадським організаціям, які привертають увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя. У 2016 році компанія подарувала планшети 40 учасникам фестивалю «Повір у себе» - це діти, які знаходяться на домашньому навчанні та обмежені у спілкуванні з однолітками. З 2017 року підприємство активно підтримує «сонячних дітей» в рамках спільних акцій та флешмобов. Минулого року в Міжнародний день людей з інвалідністю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підтримало соціальний захід за участю 250 дітей і людей з інвалідністю з солодким столом і концертною програмою у Палаці культури металургів.

Крім того, щорічно напередодні Дня людей з інвалідністю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надає матеріальну допомогу інвалідам підприємства, які перебувають на обліку в Раді ветеранів, з розрахунку 480 грн на людину.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).