ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Добра справа працівників у День Святого Миколая

Працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відгукнулися на прохання взяти участь у благодійній акції «Добра справа» і підготували подарунки до Дня Святого Миколая для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації. Приймали подарунки в «Єдиному вікні» з 6 до 17 грудня.

За 11 днів акції вдалося зібрати більше 50 іграшок і настільних ігор, більше 20 кг дитячого одягу. Учасники акції приносили дитячі книжки і шкільне приладдя, а також вітальні листівки, які їхні діти намалювали для своїх ровесників - вихованців центру соціально-психологічної реабілітації. Всі зібрані подарунки молоді співробітники підприємства сьогодні передали в центр.

Також в День Святого Миколая молодь ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідала багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Сузір'я». Тут проживають 132 вихованця - діти-інваліди та сироти. Брак спілкування, уваги і тепла особливо відчувається вихованцями в період новорічних свят, які завжди асоціюються з сімейним теплом і затишком, відзначають педагоги. Тому зустрічі зі старшими товаришами тут особливо раді.

Працівники гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за традицією відвідали вихованців школи-інтернату № 9. Вони привезли дітлахам солодкі подарунки, привітали з наступаючипи зимовими святами.

Довідка:

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» регулярно надає допомогу соціальним закладам для дітей, позбавлених батьківського піклування, і громадським організаціям для дітей з особливими потребами. Цього року молоді лідери підприємства відремонтували кімнату для дартсу в центрі соціально-психологічної реабілітації. Благодійний фонд підприємства виділив кілька десятків комп'ютерів для дитячих соціальних установ, а в грудні виступив спонсором проведення заходів для особливих діток.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).