ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і СК «Країна» підписали договір з медстрахування на 2019 рік

Кривий Ріг, 20 грудня 2018 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і страхова компанія «Країна» підписали договір з медстрахування на 2019 рік. Новий договір розширює програму страхування, внесок за кожного працівника підприємства збільшується на 36% у порівнянні з попереднім роком. Бюджет ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на добровільне медичне страхування своїх працівників виріс з 13,2 млн грн у 2018 році до 14,5 млн грн у 2019-му.

У медстраховання увійде дві основної опції – стандартна та нестандартна. Перша містить стаціонарну, поліклінічну та швидку допомоги, а також обстеження, забезпечення пацієнтів медикаментами та необхідними витратними матеріалами для лікування. Друга опція включає денний стаціонар у поліклініках ПП «Стіл Сервіс» (дочірнє підприємство ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»), де працівники без надання лікарняного листа зможуть отримати прописані лікарем медикаменти.

Окрім основних опцій вводяться 22 додаткових програми страхування. Більшість з них – вартісні. У їхньому числі: лікування онкологічних захворювань, офтальмологія (в тому числі з лазерною корекцією зору), стентування, шунтування, лікування аневризми головного мозку, термінова стоматологія тощо. Серед новинок – виділення коштів на консультацію фахівця та забезпечення медикаментами першої допомоги під час сезонної алергії. Такі консультації та надання ліків «Країна» проводила цього літа поза договором, у вигляді акції. Тепер ця новинка стала частиною нового договору.

На вартісні рідкі захворювання встановлено ліміти щодо виплат на одного працівника. До них відносяться, зокрема, онкологія, цукровий діабет і туберкульоз. Для їхнього лікування виділяється не більше 65 тис. грн на людину на рік. На лікування офтальмологічних захворювань направлять 25 тис. грн на людину на рік. До рідких захворювань відносяться і малозатребувані операції на серці з протезуванням клапанів, які, як правило, не роблять в Україні. Максимальна сума на вартісне лікування або обстеження на кожного працівника за рік при настанні страхового випадку складає 100 тис. грн.

Олена Власенко, фахівець департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Встановлення лімітів щодо додаткових вартісних опцій дозволить нам утримати вартість страховки в межах бюджету та перерозподілити кошти на більш затребувані програми та покращити медикаментозне забезпечення наших працівників – тим самим підвищити якість медичних послуг. Під час підписанні договору на 2019 рік ми врахували пропозиції наших працівників, які ними були озвучені під час проведення опитування цього року.

Олександр Наконечний, голова правління СК «Країна»:

- Наша компанія вже давно працює з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – це одне з найкрупніших підприємств в країні, яке продовжує забезпечувати своїх працівників добровільним медстрахуванням, з року у рік покращуючи та розширюючи програми страхування. Тривала співпраця має масу переваг: ми знаємо специфіку та потреби застрахованих осіб, у нас є стимул-реакція до розвитку та підбору оптимальних програм і умов страхування як працівників, так і членів їхніх родин. Саме розуміння їхніх потреб і є основою для нашої довгострокової співпраці.

Довідка:
З програми медстрахування працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:
При захворюванні (окрім професійного) або нещасному випадку (побутовому), що призвів до інвалідності, передбачено одноразові грошові виплати:
* I група – 50 тис. грн
* II група – 20 тис. грн
* III група – 10 тис. грн
(виплати здійснюються в рамках страхової суми).

При нещасному випадку (побутовому), який призвів до смерті, одноразова допомога родичам складе 100 тис. грн.

Якщо стався нещасний випадок на виробництві (виробнича травма), страхова компанія погоджує екстрену госпіталізацію постраждалого, покриває витрати на його обстеження та лікування. Йому надається екстрена допомога, включаючи операції різного роду.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).