ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Запчастини для ремонту автомобіля українських розвідників

«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує надавати допомогу українській армії у відновленні військової техніки. Наприкінці грудня 2018 року підприємство надало запасні деталі для ремонту автомобіля УАЗ 31541, який використовується для потреб розвідроти у зоні операції Об'єднаних сил. Для відновлення автомобіля цех пасажирського автотранспорту підприємства надав передній і задній мости для УАЗа, редуктор заднього моста для автомобіля ГАЗ 32212. Заміну деталей військові виконали самостійно.

Із проханням про надання запчастин для ремонту звернулося командування Криворізької 17-ї танкової бригади, якій «АрселорМіттал Кривий Ріг регулярно надає допомогу. Раніше підприємство вже виконувало ремонт автомобілів для цієї військової частини, а також надавало металопродукцію для створення захисних екранів на танки для захисту від кумулятивних снарядів.

Місяць тому працівники цеху пасажирського автотранспорту та аглоцеху металургійного виробництва завершили ремонт автомобіля ГАЗ-3308, який також прибув із зони проведення операції Об'єднаних сил. Ремонт військової машини тривав три місяці. За цей час працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» повністю замінили двигун, ресори і передній редуктор, відреставрували генератор і стартер, зробили повну ревізію ходової частини автомобіля, виконали роботи по частковій заміні металоконструкцій і фарбування кузова, заміні підлоги кабіни, встановлення стаціонарного твердопаливного котла, по прохання військових переобладнали кабіну.

Раніше підприємство відремонтувало для українських військових ще два автомобілі «Урал».2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).