ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Для дітей стартував п'ятий сезон в школах англійської, ІТ та юних інженерів

Дев'ятого лютого розпочнеться новий сезон навчання у школі «Юні інженери» для дітей працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг». Заняття у школах англійської мови та IT-технологій почалися ще в другій половині січня. У цьому сезоні в школах пройдуть навчання 2200 дітей працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» і дочірніх підприємств.З моменту відкриття шкіл навчання тут пройшли 5000 дітей. На фінансування цього освітнього проекту підприємство виділило 8 млн гривень.

Багато дітлахів займаються в школах кілька років, але також кожен сезон набирають новачків. Заняття проводяться у невеликих групах. Учнів у групи підбирають відповідно до рівня знань, для цього діти проходять попереднє тестування. Вік учнів - від 6 до 16 років.

Анастасія Тарнавська, начальник відділу з навчання персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- У п'ятому сезоні у школі англійської мови вперше нашими учнями стануть п'ятирічні діти. Поки в якості експерименту, розпочатого на прохання батьків. Вчитися діти будуть за спрощеною програмою, в легкій ігровій формі, і тільки у вихідні, оскільки свої будні до вечора вони проводять у садочках. Ми подивимося, чи впораються малюки з новим для себе навантаженням.

Паралельно з початку січня продовжують роботу школи англійської та IT-технологій для дітей Кривого Рогу. Ще восени минулого року «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив 2 млн гривень на створення і роботу цих шкіл.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).