ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У 2018 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестував у соціальну сферу 432,7 млн гривень

У минулому році в порівнянні з попереднім соціальні витрати «АрселорМіттал Кривий Ріг» зросли на 92 млн гривень - з 340,6 до 432,7 млн гривень, що пов'язано зі збільшенням фінансування ряду статей і запуском нових проектів.

Значна частина коштів в 2018 році була виділена на відпочинок і оздоровлення працівників підприємства та членів їх сімей - майже 170 млн гривень. За оздоровчий сезон компанія надала 42 885 путівок для відпочинку на власних об'єктах. З них 32 298 - це безкоштовні путівки на трьох заміських турбазах (користувалися максимальним попитом у працівників підприємства, їх родичів та гостей). Крім цього, 6 351 осіб відпочили на морі за пільговою вартістю в пансіонатах «Алые паруса» і «Азов», 4 236 дітей працівників оздоровились в дитячих літніх таборах: «Парус» - на Чорному морі і «Буревісник» - на Азовському узбережжі.

Ще близько 14 млн гривень підприємство направило на проект «Путівка до відпустки», що стартував в 2018 році, в рамках якого кожен працівник має право вибрати собі відпочинок за допомогою 5-6 турагентств, акредитованих підприємством. Частину вартості путівки компенсує «АрселорМіттал Кривий Ріг». Розмір компенсації залежить від частоти використання даної пільги, максимальна сума відшкодування - 10 000 грн. У минулому році цією пільгою скористалося трохи більше 3 000 осіб. Цього року проект в компанії продовжать.

Загальні витрати за відпочинок працівників по Україні за кордоном склали 18,4 млн гривень. Усього для оздоровлення працівників було придбано 3237 зовнішніх путівок.

До інших значних соціальних витрат можна віднести утримання свого ДК металургів, де проходить чимало міських і корпоративних заходів, а також медичного центру, який об'єднує мережу здоровпунктів по всьому підприємству і дві поліклініки. На ці цілі «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив 57 млн грн.

Транспортні перевезення працівників до місця роботи і назад (включаючи зимовий період) обійшлися підприємству майже в 25 мільйонів, надання послуг з харчування співробітникам - в 30 млн грн, добровільне медичне страхування - в 11,5 млн грн. На інвестиції та ремонти об’єктів соціально-побутового призначення підприємство витратило 41,6 млн грн. На компенсацію працівникам частини вартості комунальних платежів «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив 40,6 млн грн. Відрахування профспілковим організаціям склали 14 мільйонів, ці кошти були спрямовані на організацію культурно-масових і спортивних заходів, а також на оздоровлення працівників (членів профспілок).

Збільшився обсяг різних виплат - за цією статтею соцвитрати склали понад 26 млн гривень. Зокрема, в минулому році підприємство майже в два рази підвищило розмір виплати на одну дитину до 1 вересня окремим категоріям робітників підприємства – одиноким матерям, одиноким батькам, вдовам, вдівцям, опікунам, багатодітним родинам.

У 2018 році збільшилась кількість соціальних проектів для дітей. Продовжили роботу школи англійської мови та IT-технологій для дітей працівників підприємства. Навесні 2018-го відкрилася школа «Юні інженери». А з вересня почалося навчання в школах англійської та IT для дітей міста - для понад 1100 дітей.

Новим і незвичним для міста став проект «Канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг»». Влітку в рамках цього проекту було організовано та проведено 12 яскравих розважальних шоу. А в період осінніх та зимових канікул пройшли навчальні майстер-класи для юних блогерів.

У 2019 «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує зберегти свої соціальні програми, а також запропонувати нові проекти як для своїх працівників та членів їх сімей, так і для містян.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).